Savickim piešķir augstu apbalvojumu

 
©Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

Latvijas tenisa savienības prezidents Juris Savickis Starptautiskās tenisa federācijas (ITF) kongresā Lisabonā apbalvots ar ITF augstāko apbalvojumu “Par ieguldījumu tenisa attīstībā”, ziņo Latvijas Tenisa savienība.

Kongress norisinājās Portugāles galvaspilsētā no 23. līdz 27. septembrim. Tajā vairāk nekā 350 dalībnieki no 155 pasaules valstu nacionālajām tenisa federācijām ar atzinību uzņēma filmu “Latvijas tenisa attīstība”, kas vēsta par Latvijas nozīmīgajiem sasniegumiem tenisā, tādējādi popularizējot Latviju un nesot valsts vārdu pasaulē.

Aizvadītajos gados ITF ir veikusi būtiskas reformas - pārstrukturēta gan Deivisa kausa un Federāciju kausa izcīņas kārtība, gan arī ieviesti jauni galveno finālu formāti, kas attiecīgi būs jau Madridē 2019. gadā un Budapeštā 2020. gadā.

Viens no kongresa dienaskārtības galvenajiem jautājumiem bija ITF prezidenta un padomes vēlēšanas. Par ITF prezidentu ar ievērojamu balsu skaitu - 60,6% - uz atkārtotu pilnvaru termiņu tika pārvēlēts Deivids Hagertijs (ASV).

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!