Otrdiena, 19.marts

redeem Jāzeps

arrow_downwardTeniss

Latvijas un Izraēlas vīriešu izlašu cīņā Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas "play-off" kārtas duelī sestdien pēc Ernesta Gulbja uzvaras rezultāts ir 2-0 Latvijas labā.
4.feb 2023 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pārī ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku ceturtdien izcīnīja panākumu Adelaidas "WTA 500" dubultspēļu turnīra ceturtdaļfinālā.
5.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
Amerikāņu tenisiste Serēna Viljamsa piektdien Ņujorkā paziņoja par tenisistes karjeras beigšanu pēc zaudējuma sezonas pēdējā "Grand Slam" turnīra - ASV atklātā tenisa čempionāta - trešajā kārtā.
3.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis rudenī kandidēs uz Latvijas Tenisa savienības (LTS) prezidenta amatu, komandā iesaistot arī Anastasiju Sevastovu, sporta medijam "MVP.lv" atklāja Gulbis.
25.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kazahstānas pārstāve Jeļena Ribakina sestdien kļuva par Vimbldonas tenisa čempionāta uzvarētāju.
9.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pārī ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku piektdien cieta zaudējumu Vimbldonas čempionāta dubultspēļu sacensību pusfinālā.
8.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pārī ar ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku ceturtdien sasniedza Vimbldonas čempionāta otro kārtu dubultspēlēs.
30.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien cieta zaudējumu Īstbornas "WTA 500" sērijas turnīra vienspēļu finālā.
25.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Īstbornas "WTA 500" sērijas turnīra finālā tiksies ar Čehijas tenisisti Petru Kvitovu (WTA 31.).
Spānijas tenisists Rafaels Nadals svētdien triumfēja Francijas atklātajā čempionātā, turnīrā Parīzē uzvarot 14.reizi karjerā un izcīnot savu 22. "Grand Slam" trofeju.
5.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko otrdien Francijas atklātā čempionāta tenisā pirmajā kārtā pieveica itālieti Lučiju Brondzeti.
24.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien Dohas "WTA 1000" sērijas turnīra trešajā kārtā jeb astotdaļfinālā ar rezultātu 6-3, 6-2 pārspēja ranga trešo numuru, čehieti Barboru Krejčīkovu.
23.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien svinēja uzvaru Dubaijas "WTA 500" sērijas turnīra finālā, uzvarot savu piekto turnīru WTA vienspēļu sacensībās.
19.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien Dubaijas "WTA 500" sērijas turnīra otrajā kārtā uzvarēja turnīra sesto raketi polieti Igu Švjonteku.
16.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko otrdien Dubaijas "WTA 500" sērijas turnīru uzsāka ar uzvaru pār ASV tenisisti Sofiju Keninu.
15.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien sasniedza Sanktpēterburgas "WTA 500" sērijas turnīra pusfinālu.
11.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova uz nenoteiktu laiku pārtrauks tenisistes karjeru, otrdien sportiste teica intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma".
2.feb 2022 Ziņu aģentūra LETA
Spānijas veterāns Rafaels Nadals svētdien Austrālijas atklātā čempionāta finālā pēc neveiksmīga mača sākuma piecu setu duelī pārspēja krievu Daniilu Medvedevu un izcīnīja karjerā 21. titulu "Grand Slam" turnīros, kas nav bijis pa spēkam nevienam citam tenisistam, liecina organizatoru informācija.
30.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Austrālijas tenisiste Ešlija Bārtija sestdien Melburnā apspēlēja amerikānieti Denielu Kolinsu un kļuva par Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāju.
29.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien Austrālijas atklātā čempionātā trešās kārtas spēlē cieta neveiksmi un neiekļuva astotdaļfinālā.
21.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien iekļuva Austrālijas atklātā čempionāta trešajā kārtā, atkārtojot savu līdzšinējo labāko sasniegumu sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā.
19.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā ar 6-7 (7:9), 6-4,  6-1 uzvarēja slovākieti Annu Karolīnu Šmīdlovu.