Cik maksā biļetes uz pasaules čempionātu hokejā?

© Depositphotos

Latvijas vīriešu hokeja izlasei 24. martā sākās brīvprātīgie ledus treniņi.

Savukārt Latvijas valstsvienības treniņnometne sāksies 31. martā.

Pirms došanās uz pirmajā pārbaudes spēlēm Vīnē 2. aprīlī pēc ledus treniņiem notiks preses konference ar valstsvienības galveno treneri Hariju Vītoliņu un ģenerālmenedžeri Rūdolfu Kalvīti.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas hokejisti aizvadīs astoņas pārbaudes spēles. Pēc pārbaudes mačiem Vīnē ar Austriju 4. un 5. aprīlī Latvijas valstsvienība "Xiaomi arēnā" Rīgā 9. un 10. aprīlī uzņems Somijas hokejistus, bet 24. un 25. aprīlī - Šveices izlasi. Pēdējās pārbaudes spēles notiks 2. un 3. maijā, kad izbraukumā latvieši tiksies ar Norvēģiju.

2025. gada pasaules čempionāts no 9. līdz 25. maijam notiks Stokholmā, kur spēlēs arī Latvijas izlase, un Dānijas pilsētā Herningā.

Biļešu tirdzniecība jau sākusies. Biļetes Latvijas fanu zonā maksā no 40 līdz 80 eiro. Bet lētākās sēdvietas hallē izmaksā ap 16 eiro.

Ekrānšāviņš

Svarīgākais