Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_right_alt Sports \ Hokejs

Rit pēdējā diena, lai pieteiktos pasaules hokeja čempionāta biļešu izlozei

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Šodien noslēgsies pieteikšanās biļešu izlozei uz Latvijas izlases spēlēm 2023.gada pasaules hokeja čempionātā, kas norisināsies Rīgā.

Ņemot vērā ierobežoto biļešu skaitu, pirmajā biļešu tirdzniecības posmā uz Latvijas izlases spēlēm tiek veikta izloze, kurai var reģistrēties līdz 12.oktobra beigām jeb pusnaktij.

Izlozē neizpārdotās biļetes pēc tam būs iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības otrajā posmā.

Latvijas izlases spēļu dienu biļešu cenas svārstās no 140 līdz 325 eiro atkarībā no spēļu dienas un kategorijas. Savukārt atsevišķu spēļu biļešu cenas uz Latvijas izlases mačiem ir no 89 līdz 135 eiro, kā arī vēlāk būs pieejamas stāvvietas, kuru cena būs 30 eiro.

Latvijas organizatoriskās komitejas vadītājs Edgars Buncis aģentūrai LETA precīzu jau pieteikušos izlozes dalībnieku skaitu neatklāja, taču norādīja, ka interese no līdzjutējiem nav maza.

"Šobrīd precīzus skaitļus nosaukt nevaru, bet interese noteikti ir," teica Buncis, uzsverot, ka "būs no kā izlozēt biļešu pircējus".

Pasaules čempionāts norisinās gan Latvijā, gan Somijas pilsētā Tamperē, tādēļ biļešu izloze notiek atsevišķi. Tamperes izlozē var pieteikties uz visām sacensību dienām, sākot no apakšgrupu mačiem līdz fināla dienai. Savukārt uz Rīgas apakšgrupas spēlēm izlozē laimētās dienas biļetes varēs nopirkt tikai uz tām dienām, kurās norisināsies Latvijas izlases spēles.

Rīgā norisināsies vienas grupas spēles, kurās spēkus mēros Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija, kā arī divi ceturtdaļfināla mači.

Pasaules čempionāts hokejā Rīgā un Tamperē 2023.gadā notiks no 12. līdz 21.maijam.