Bļugers savainojuma dēļ nedodas laukumā "Penguins" sastāvā

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas hokejists Teodors Bļugers  otrdien savainojuma dēļ nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā komanda Pitsburgas "Penguins" piedzīvoja zaudējumu.

"Penguins" mājās ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Bostonas "Bruins", pārtraucot sešu uzvarētu spēļu sēriju.

Kā pēcspēles preses konferencē atklāja Pitsburgas komandas galvenais treneris Maiks Salivans, Bļugers guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu, kas viņam laukumā doties liegs nenoteiktu laiku. Treneris norādīja, ka varētu paiet vairākas nedēļas līdz Bļugers atkal būs atpakaļ ierindā.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē "Bruins" komandā izcēlās Davids Pastrņāks, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Četras minūtes līdz trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Brendons Tanevs. Uzvaras vārtus trešā perioda astotajā minūtē guva Trents Frederiks.

Otrajā periodā "Penguins" komandai nācās neitralizēt piecu minūšu mazākumu, jo par pretinieka grūšanu apmalē spēles sodu saņēma Tanevs.

Dienu iepriekš savstarpējā komandu spēlē ar 4:1 pārākā bija Pitsburgas komanda.

Dens Vladars Bostonas komandas vārtos tvēra 34 no 35 metieniem.

"Penguins" ar 37 punktiem 29 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem trešo vietu.

Tikmēr Bufalo "Sabres", kas šosezon spēlē bez savainotā Zemgus Girgensona, viesos ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) piekāpās Ņūdžersijas "Devils", piedzīvojot 12.zaudējumu pēc kārtas.

"Sabres" rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Džefs Skiners un Tobiass Rīders, bet "Devils" komandā precīzi meta Jegors Šarangovičs, Sami Vatanens un Mailzs Vuds.

Bufalo vienība šosezon 28 spēlēs nopelnījusi 16 punktus un Austrumu divīzijā ieņem pēdējo jeb astoto pozīciju.

"Sabres" šosezon uzvarējusi tikai sešās spēlēs un, visticamāk, arī šogad paliks bez spēlēšanas Stenlija kausā. Desmit gadi pēc kārtas bez "play-off" būs atkārtots negatīvs rekords NHL.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.