Pasaules čempionātu hokejā tiešraidē varēs vērot LTV un "Tet" kanālos

 
©f64.lv, Romāns Kokšarovs

Latvijas Televīzija (LTV) un telekomunikācijas uzņēmums "Tet" laikā no 21.maija līdz 6.jūnijam, kad norisināsies Pasaules čempionātu hokejā, nodrošinās hokeja spēļu tiešraides, informēja LTV komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

Viņa norādīja, ka 16 pasaules spēcīgākās hokeja komandas kopā aizvadīs 62 spēles, un visu šo spēļu tiešraides HD kvalitātē būs pieejamas LTV7 un "Tet" kanālos "360TV". LTV7 kanālā varēs vērot 19 spēļu tiešraides, bet "360TV" - 33 spēļu tiešraides, savukārt īpaši veidotajā kanālā "360TV Hokejs" interesenti varēs vērot 12 spēļu tiešraides.

Visas Latvijas izlases spēļu tiešraides varēs vērot kanālā LTV7, savukārt 2021.gada Pasaules čempionāta hokejā labāko komandu tikšanos finālā vienlaicīgi tiešraidē pārraidīs gan "360TV", gan LTV7. Jau zināms, ka pirmā Latvijas hokeja izlases spēle notiks čempionāta atklāšanas dienā, 21.maijā, plkst.20.15, kad Latvijai plānota tikšanās ar vienu no līderiem - Kanādas valstsvienību.

LTV valdes loceklis Ivars Priede pauda nožēlu, ka hokeju šogad nevarēs vērot klātienē, taču šogad tas notiks, un tas būs liels notikums visai hokeja pasaulei un faniem ne tikai Rīgā, bet visā pasaulē. "Apsolām - hokeja svētku sajūta būs! Vairāk nekā jebkad agrāk centīsimies radīt sporta svētku sajūtu gan televīzijas pārraidēs, gan sociālajos medijos, lai hokejs maijā ienāktu katrā mājā," viņš sacīja.

"Tet" valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks atzina, ka šis hokeja čempionāts būs pavisam jauna pieredze kā spēlētājiem un skatītājiem, tā arī organizatoriem un tiešraižu nodrošinātājiem. "Arēnās un pilsētas ielās iztrūks fanu, kuri vienmēr ieņēmuši nozīmīgu lomu hokeja svētku atmosfēras radīšanā. Taču sadarbībā ar LTV arī šogad mēs radīsim šos hokeja svētkus un nogādāsim tos ikvienā mājā un ikviena fana sirdī," pauda "Tet" valdes priekšnieks.

Arī šogad čempionāta laikā būs vērojamas sporta studijas - gan "Hattrick" kanālā "360TV", gan LTV7 "Hokeja studija" pirms Latvijas izlases spēlēm. Tā kā sporta līdzjutējiem nebūs iespēja spēles apmeklēt klātienē, tad radošās komandas strādās, lai katrās mājās ienestu sportiskā azarta un hokeja sajūtas. Būs ekskluzīvas tiešraides, intervijas, spēļu analīzes, labākie momenti un čempionāta aizkulises. Vēl pirms čempionāta atklāšanas iesildīšanos nodrošinās kanāls "360TV Hokejs", atsvaidzinot līdzjušanas garu ar iepriekšējo čempionātu labākajām spēlēm un notikumiem.

Aktualitātēm varēs sekot līdzi arī LTV un "360TV" sociālajos tīklos un sabiedrisko mediju portālā "lsm.lv".

"Tet" un LTV pārraides tiesības nodrošina vienošanās ar Starptautiskās hokeja federācijas Pasaules čempionāta hokejā ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri "Infront Sports&Media". Vienošanās paredz pārraides tiesības līdz 2023.gadam.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!