Covid-19: "Zemgale"/LLU hokeja komandā treniņi uz laiku pārtraukti Jelgavas Ledus sporta skolā

 
©Ģirts Gertsons/F64

Pēc tam, kad hokeja komandā "Zemgale"/LLU atklāti vairāki Covid-19 gadījumi, uz desmit dienām pārtraukti klātienes treniņi Jelgavas Ledus sporta skolā, apliecināja kluba un izglītības iestādes direktors Aivars Zeltiņš.

Pašlaik hokeja komandā zināms par trim sasirgušajiem, taču daļa testu rezultātu vēl tiek gaidīta.

Zeltiņš apgalvoja, ka treniņi sporta skolā pārtraukti drošībai. Lai arī viens no hokeja komandas hokejistiem trenē skolas audzēkņus, pašlaik neesot pamata domāt, ka būtu inficējies arī kāds no jaunajiem sportistiem. Arī testēšana jaunajiem sportistiem netikšot rīkota.

Līdzīgi kā pavasarī, arī pašlaik, desmit dienas, treniņi skolā notiks attālināti.

Savukārt komandai un citām sasirgušo kontaktpersonām līdz 23.oktobrim noteikta karantīna.

Pieņemts lēmums dezinficēt arī Jelgavas ledus arēnu, kas paveikts jau brīvdienās. Tajā pašlaik nenotiek gan sportistu treniņi, gan publiskā slidošana.

Jau ziņots, ka aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas "Optibet" hokeja līgas vienībā "Zemgale"/LLU konstatēti divi saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Turnīra organizatori savā "Instagram" lapā ziņoja, ka "Zemgale"/LLU komandā saslimšana ar Covid-19 noteikta divām personām. Paziņojumā gan nav minēts vai konkrētās personas ir hokejisti, vai treneri.

Septembra izskaņā vairāki Covid-19 gadījumi tika konstatēti citā virslīgas komandā Daugavpils "Dinaburga", kā rezultātā vienība bija spiesta pārcelt savas nākamās četras spēles.