Balcera pārstāvētajā "Senators" jau otram spēlētājam ir koronavīruss

 
©AFP/SCANPIX/LETA

Jau diviem Latvijas hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Otavas "Senators" spēlētājiem analīzes uzrādījušas koronavīrusa Covid-19 klātbūtni organismā, sestdien paziņoja klubs.

Trešdien LETA jau ziņoja, ka Balcera pārstāvētajā Otavas "Senators" komandā viens no hokejistiem ir saslimis ar koronavīrusu Covid-19, taču saslimšana nav smaga, un sportists atrodas paškarantīnā.

Klubs nesauc vārdā arī otru spēlētāju, kura organismā analīzes atklājušas vīrusu, taču viņš bija viens no tiem 52 kluba pārstāvjiem, kas piedalījās pēdējā izbraukumā uz Sanhosē, Anaheimu un Losandželosu.

No 52 komandas dalībniekiem, ieskaitot spēlētājus, personālu, preses pārstāvjus, viesus un lidojuma apkalpi, 44 neuzrādīja simptomus. Pārējie astoņi tika pārbaudīti, saņemot divus pozitīvus rezultātus.

Visi, kas piedalījās Otavas "senatoru" braucienā uz Kaliforniju, kopš piektdienas atrodas paškarantīnā.

Otavas vienības mediķu komanda uzrauga spēlētājus un personālu, kā arī ievēro visas vadlīnijas, lai palīdzētu nodrošināt kluba darbinieku un plašākas sabiedrības veselību un drošību.

Lai nodrošinātu pilnīgu pārredzamību mūsu faniem un ieinteresētajām personām, "Senators" turpinās periodiski sniegt jaunumus, taču saglabās skarto personu privātumu.