Izvēlētas divas viesnīcas olimpiskās kvalifikācijas basketbola turnīra dalībnieku izmitināšanai

© pexels.com

Parīzes olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīra dalībniekus Rīgā šovasar izmitinās viesnīcās "Park Inn by Radisson Riga Valdemara" Pārdaugavā un "AC Hotel by Marriott Riga" pilsētas centrā, liecina Elektronisko iepirkumu sistēmā publiskotā informācija.

Iepirkums tika organizēts trīs daļās, paredzot izmitināšanas pakalpojumu nodrošināšanu trim termiņiem.

Izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumus 146 personām no 22.jūnija līdz 8.jūlijam nodrošinās "Park Inn by Radisson Riga Valdemara" pārvaldītājs SIA "D.N.H", kas to darīs par 353 926 eiro bez PVN, savukārt 45 personas no 28.jūnija līdz 8.jūlijam izmitinās un ēdinās "AC Hotel by Marriott Riga" pārvaldītājs SIA "Legendhotels Latvija", kas pakalpojumu nodrošinās par 75 791 eiro bez PVN.

Iepirkuma otrā daļa, kas paredzēja 30 personu izmitināšanu no 30.jūnija līdz 8.jūlijam, noslēgusies bez rezultāta, jo Vecrīgas viesnīcas "Pullman Riga Old Town" pārvaldītāja SIA "Hotel J24", kas bija vienīgā pretendente, iesniedza nepilnīgu pieteikumu.

Latvijas Basketbola savienībā aģentūra LETA noskaidroja, ka iepirkuma otrajā daļā pretendents tiks noskaidrots cenu aptaujā, tostarp arī "Hotel24" tiks dota iespēja pieteikumu pilnveidot.

Iepirkumu rīkoja Latvijas Basketbola savienības dibinātā SIA "Basketbola dižpasākumi".

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "D.N.H" īpašniece ir SIA "Hermelion Latvija", kas pieder Kiprā reģistrētajam "Hermelion Holdings Limited". "D.N.H" 2022.gadā strādāja ar 1,463 miljonu eiro apgrozījumu un 801 010 eiro zaudējumiem, bet dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti. Uzņēmums reģistrēts 2012.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2828 eiro.

"Legendhotel Latvia" vienīgais īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais "Legend H&S". "Legendhotel Latvia" 2022.gadā strādāja ar 4,264 miljonu eiro apgrozījumu un 691 625 eiro zaudējumiem, bet dati par pagājušo gadu vēl nav publiskoti. Kompānija reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 107 840 eiro.

LETA jau vēstīja, ka kvalifikācijas turnīri tiks aizvadīti no 2. līdz 7.jūlijam. Rīgā kvalifikācijas turnīrā A grupā Latvijas vīriešu basketbola izlase tiksies ar Gruziju un Filipīnām, bet B grupā spēlēs Brazīlija, Melnkalne un Kamerūna. Ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm iegūst tikai turnīra uzvarētāja.

Rīgā paredzētā Parīzes olimpisko spēļu basketbola turnīra kvalifikācijas uzvarētāja Olimpiādē spēlēs B apakšgrupā ar pasaules čempioni Vāciju, mājinieci Franciju un Japānu.

Olimpiskais basketbola turnīrs vīriešiem Parīzē ar 12 valstu līdzdalību plānots no 27.jūlija līdz 10.augustam, bet sievietes 12 komandu sacensības aizvadīs no 28.jūlija līdz 11.augustam. Grupu turnīri gan vīriešiem, gan sievietēm notiks Lillē, bet izšķirošās cīņas - Parīzē.