Bertānam 17 punkti "Coosur Real Betis" uzvarā pagarinājumā Spānijas čempionāta pirmajā spēlē

© AP/Scanpix/Leta

Latvijas basketbolists Dairis Bertāns guva 17 punktus viņa pārstāvētās Spānijas augstākās līgas (ACB) komandas Seviljas "Coosur Real Betis" uzvarā pagarinājumā sestdien pirmās kārtas spēlē.

Seviljas klubs mājās pagarinājumā ar 102:98 (26:20, 20:16, 19:26, 25:26, 12:8) apspēlēja Andoras "Morabanc".

Bertāns laukumā pavadīja 30 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā groza raidīja četrus no sešiem trīpunktu metieniem un visus piecus soda metienus, garām grozam lidojot vienīgajam divpunktu metienam. Viņa rēķinā arī četras rezultatīvas piespēles.

Rezultatīvākais zaudētāju rindās ar 22 punktiem bija Kadīns Keringtons, bet viesiem pa 19 punktiem guva Klevins Hena un Amins Nua.

Citā spēlē "Valencia" mājās ar 67:72 (19:19, 11:17, 24:12, 13:24) piekāpās Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas "Baskonia".

Kurucs laukumā pabija deviņas minūtes, kuru laikā vienreiz pārkāpa noteikumus, spēli beidza ar lietderības koeficientu -2 un sliktāko komandā +/- rādītāju -6.

Uzvarētājiem 23 punktus guva Riks Ģedraitis, bet mājiniekiem 14 punktus sakrāja Bojan Dubljevičs.

Krišs Helmanis laukumā nedevās Badalonas "Joventut" uzvarā savā laukumā pār Bilbao "Basket" ar 85:79 (16:16, 22:21, 24:21, 23:21) savā laukumā apspēlēja Bilbao "Basket".

Mājiniekiem 17 punktus guva Dereks Villiss, bet viesiem par diviem punktiem mazāk sakrāja Valentēns Bigots.

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempioni kļuva Rolands Šmits un "Barcelona", kas finālsērijā ar 2-0 pieveica Madrides "Real"