NBA spēlētāju par izlavīšanos no bāzes ēdiena dēļ "ieliek" karantīnā

 
©AP/SCANPIX/LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Rišons Holmss būs spiests pirms līgas sezonas atsākšanas pabūt karantīnā pēc došanās ārā no NBA komandu bāzes Orlando "Disney World", lai sagādātu pārtiku, pirmdien sociālajos tīklos atzina pats basketbolists.

Pēc ierašanās sacensību norises vietā Orlando spēlētājiem un personālam ir jāievēro higiēnas protokols, un par "burbuli" nosaukto telpu, kurās mājo visi komandu dalībnieki, atstāšanu bez saskaņošanas tiek piemērotas stingras atgriešanās prasības.

"Es atvainojos par savu rīcību un ceru atkal pievienoties saviem komandasbiedriem izslēgšanas spēlēs," Sakramento "Kings" vienības "centrs" rakstīja sociālajos tīklos pirmdienas vakarā. Viņš paziņoja, ka viņam palikušas vēl astoņas no desmit dienām karantīnā, pirms viņš atkal varēs pievienoties komandasbiedriem.

NBA darbība ir apturēta kopš marta, kad Ziemeļmerikā izcēlās koronavīrusa epidēmija.

Līga plāno atsākt sezonu ar komandām, kuras atrodas Orlando, lai tur izspēlētu atlikušo regulārās sezonas daļu un izslēgšanas spēles.

NBA sezona atsāksies 30.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.