Bertāns ar 11 punktiem palīdz "Wizards" izcīnīt uzvaru

© USA TODAY Sports/Scanpix/LETA

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns otrdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē un palīdzēja Vašingtonas "Wizards" komandai izcīnīt uzvaru. Otrs latviešu basketbolists "Wizards" sastāvā Anžejs Pasečņiks šajā spēlē neguva nevienu punktu.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 122:115 (36:31, 18:39, 33:17, 35:28) pārspēja Ņujorkas "Knicks".

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 29 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā realizēja trīs no deviņiem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu un piecas reizes pārkāpa noteikumus. "Wizards" ar Bertānu laukumā iemeta par trim punktiem mazāk nekā ielaida.

Pasečņiks šajā mačā laukumā pavadīja divas minūtes un 34 sekundes, kuru laikā vienu reizi pārkāpa noteikumus. "Wizards" ar Pasečņiku laukumā iemeta par septiņiem punktiem mazāk nekā ielaida.

"Wizards" komandā rezultatīvākais ar 40 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 21 punkts bija Šabazam Napjēram.

"Knicks" vienībā pa 20 punktiem guva Bobijs Portiss un Frenks Nilikinā.

"Wizards" ar 24 uzvarām 64 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē.