Komentāri / VAKARA ZIŅAS: Virkava slīkst alkohola purvā? Kas viņu apmelo?
 

54 komentāri

jjaa
Lai nu kā būtu ar privāto dzivi, bet Gunta Virkava izskatās žilbinoši! Šarmanta sieviete un brīnišķīga aktrise. Daži no tiem aprunātājiem noteikti ''netur līdz'' un tāpēc skauž! Saka jau, ka citu privātajās dzīvēs bāžas tie, kuriem savējās nav, vai nav izdevusies! Vesļojieties, Gunta, un lai laba veselība turas ilgi, ilgi!
13.janvāris 2017, 8:14 Atbildēt
rrobītis
Ja es pasaku, ka man nepatīk nodzērušies cilvēki, tā nebūt nav skaudība. Tu nepareizi uztver.
13.janvāris 2017, 19:10 Atbildēt
AASĀ NĀTRE
Nezinu gan, vai nu tiešām tiek APMELOTA. Vai nu tā ir, ka Ojārs Rubenis būtu atļāvies paust nepareizu viedokli masu medijiem par to ilgo auklēšanos.....
13.janvāris 2017, 8:38 Atbildēt
AAnita PAVLIKOVICA,.
Ko vispár var nemties,gar cilvéku.Nenoliedzami Gunta ir skaista ,gudra,talantíga,un VISFORSÁKÁ,es saprotu,ka 90procentiem,to nesaprast,nu ari,to Gunta,Jums nejautá.Es savkárt iesaku,skaudiet klusíbá.Un vispár,kas tur ir prieksnieks,ka vinam,tádi,darbinieki?Es ar to domáju,kas tiem ZURNALUGÁM dod tós murgus par GUNTU.GUNTA!Més Tevi mílam,ja Tev vini ir noriebusies,tad dod man zinu,man ir pláns.NU UN NOBEIGUMÁ-GUNTA DZER KAD GRIBI,JA GRIBI,VESELOJIES,BET MANU PRÁT IR JÁVESELOJAS,TAM KOLEKTÍVAM,KUR TU STRÁDÁ,VISIEM,KAS UZTUR KLACU UN TIC.GUNTA TU ESI LIELISKA,SKAISTA,TALANTÍGA,DZÍVESGUDRA UN PATS SVARÍGÁKAIS,TU ESI MÁTE,KAS UZAUDZINÁJUSI KOLOSÁLU MEITU.GUNTIN RELAX,LAI SUNI REJ,KARAVÁNA IET TÁLÁK.MÍLESTÍBU,VESELÍBU,UN VISU KO TAVA SIRSNINA VÉLAS.UN AR TEVI ES IEDZERTU PRIEKÁ!
13.janvāris 2017, 8:54 Atbildēt
hhi hi
Nesapratu, ko skaust? Ka viņa ir alkoholiķe? Ka jūs abas esat alkoholiķes?
13.janvāris 2017, 19:08 Atbildēt
sskaisti jau skan-aktieris ar ir cilvēks
un drīkst saslimt, irādi atceļ..... tikai ja es no laukiem? man ceļš līdz lielpilsētai 15 eiro turp 15 atpakaļ, aibraukt un konstatet ka izrāde atcelta jo aktieris "slimo" ir nevis vienkārši nepatīkami, bet ari finansiāli sāpigi. biļetes cena ko man atgriež šinī pasākumā ir vismazākais
13.janvāris 2017, 8:55 Atbildēt
ZZelda
"Turklāt, ja arī būtu problēmas ar alkoholu, pirmais, kas nodotu postošo atkarību, būtu sejas āda. No alkohola atkarīgie arī kļūst nevīžīgi izskatā un apģērbā, taču Virkava zeļ un plaukst." - šis nu gan ir aplams pieņēmums un mīts. Tāpēc jau alkoholisms ir tiok postošs, ka sākotnēji ārēji - pavisam nepamanāms.... Manu paziņu vidū visžilbinošāk allaž ir izskatījusies tā dāma, kura ir alkoholiķe... Tādi cilvēki mēdz tieši pastiprināti rūpēties pa ārieni, lai mazinātu aizdomas. (protams, neiet runa par stadijām, kad jau ir degradācija...)
13.janvāris 2017, 9:08 Atbildēt
nnevajag ari aizmirst ka aktrise
un atiecigi ļoti labi prot rūpeties par savu izskatu
13.janvāris 2017, 9:26 Atbildēt
SSarmīte
Jā, runa jau ir par to, ka ne jau viena izrāde ir atcelta, bet neskaitāmas, mēs arī braucām no laukiem kolektīvs ar lielo autobusu un kāds bija mūsu sarūgtinājums, kad pie ieiejas uz teātra durvīm bija paziņojums, ka izrāde ir atcelta.Tā bija pazaudēta diena, ceļa izdevumi un emocionāli tukšais garastāvoklis.Lai jau nu veseļojas Māksliniece, bet es arī uzskatu, ka Ojārs Rubenis ir pieņēmis pareizo lēmumu, jo tā muļķot cilvēkus vienkārši nedrīkst, ja izrādes tika atceltas regulāri...Nav runa par vienu vienīgu reizi.
13.janvāris 2017, 9:34 Atbildēt
jjaa
tiesi taa ,ja dzer tad dxzer un netraucee skatiitaajiem ,kas dodas uz teeatri ,,kaut kaadai kaartibai tak jaabut ...teatra direktoam iesaku to ko plocija lieto --alkpmetru pie dezurtelpas
13.janvāris 2017, 14:52 Atbildēt
kkā ir labāk?
sen pagātnē ir tie laiki, kad aktieri bija "dievi", tagad katrs var netraucēti publiski murgot un izgāzt savu žulti
13.janvāris 2017, 10:04 Atbildēt
llabais...i
Piemērs no personīgās pieredzes......muļķim tu nekad nepierādīsi ka viņš ir muļķis un dzērājam tu nekad nepierādīsi ka viņš ir dzērājs jo viņa uzskati ir tādi ....es nēesmu dzērājs un kad gribu tad iedzeru bet tas nekas ka iedzert gribās katru dienu un nemanot slīgst tai purvā ar vien dziļāk un dziļāk.....un tas ka viņa šobrīd izskatās žilbinoša neko nenozīmē ka netiek lietots alkohols....katram savs laiks un nepaies vēl pāris gadus tādas dzīves un viņa būs briesmīgāka par '' atomkaru'' bet tad būs par vēlu.....un viņas veselība ir viņas rokās un ilgi viņa neturēsies pie tāda dzīves veida .....tas nekas nav jauns jo tas jau dzīvē ar daudziem ir noticis un nesaprotu tās nodzertās smadzenes kas domā ......ar mani jau tā nenotiks....tie tik nemācēja ( Freimanis,Grodums,Drēģeris un daudzi citi ) dzert un tāpēc tagad skatās no apakšas uz augšu jo es jau māku bet un ar mani tā nenotks bet '' kaulainā '' nešķiro aktieris vai sētnieks un dievam visādi ir vajadzīgi,,,,,,
13.janvāris 2017, 10:17 Atbildēt
SSkolnieciņš
Ir dažādi sociālie stāvokļi...
13.janvāris 2017, 15:26 Atbildēt
nneesiet Guntiņ
tik atklāta vienai otrai kolēģei!!!!
13.janvāris 2017, 16:42 Atbildēt
FFinks
Ja darbs sāk traucēt alkohola lietošanai un abus savienot nav iespējams, tad no viena jāatsakās!
13.janvāris 2017, 16:58 Atbildēt
ppilnīgi pareizi!
Darbs nedrīkst traucēt dzeršanu.
14.janvāris 2017, 21:10 Atbildēt
pprofils
"Kas arī bija jāpierāda!", kā ir sacīts - šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES "valsts" parodijā "eurolatvānijā" kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU "revolucionāro pārliecību".

Patiesībā - tā dēvēto "masu informācijas līdzekļu" truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi konkrēti personāži (t.sk. arī domājamie likumpārkāpēji u.c. iedomāti "nepareizie sabiedrības locekļi"), kā arī dažādi publiski "fōnā sprediķojoši universāleksperti".

Jo - vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu šādās u.c. taml. IT KĀ "sabiedriski jūtīgās" (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai "aktuālās") situācijās iesaistītajiem, gan arī šo cilvēku tuviniekiem un jebkuriem citiem "publicitātes objektiem", nodara tā dēvētie "masmēdekļi" / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie "žurnālisti". Vai pat, arvien masveidīgāk - vienkārši jebkuri pašnominēti "viedokļu līderi", tipiski pseido "intelektuāļi" u.c. taml. klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" zombijfani, kas atļaujas / kam tiek atļauts izmantot masmēdekļus kā publisku WC-kolektoru savu privāto iedomāti "morālētiski orientēto pa(u)dumu" regulārai (ie)ķēzīšanai.

Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie "portāli, vortāli, platformas, agregatori" un taml. (DEZ)informāciju atgremojošas w-bedres, kā arī tā dēvētie "audiovizuālie" (TV / radio) "masu (DEZ)informācijas līdzekļi". Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no "neidentificētu info avotu" (galvenokārt jau - dažāda izdzimuma un institucionālās piederības "atbildīgo amatpersonu") netīri dzeltenajām "noplūdēm". Un kuros parazitējošie tā dēvētie "žurnālisti" apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem - klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem "izstrādes objektiem". Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju.

Savukārt, par šādas (u.c. taml. JEBKURAS) ar Likumu aizsargātas informācijas nesankcionētu publiskošanu, kā zināms, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

Ir taču sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
13.janvāris 2017, 18:31 Atbildēt
pprofils
Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

27. pants. Atbildības pamati

Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

===========
===========

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
13.janvāris 2017, 18:32 Atbildēt
RRita
Izskatās, ka mūsu sabiedrība slīkst riebīgu tenku, apmelojumu, skaudības un grēka purvā. Kur vien pagriezies, kāds gribēs Tev ko atņemt; naudu, mantu, īpašumu, labo vārdu. Katram otrajam pelēkajā vielā briest ļaunuma spoki - kāpēc viņai, man vajag, es tak esmu labāks un veiklāks par tiem, kam tapa dots. Tie ir tie cilvēki,kas nezog, bet smalki taisa fenderi, viņi arī nemelo, bet izvemj paši savu melno dvēseli. Man reizēm rodas sajūta, ka sperot soli, mūdži lokās gar kājām. Būtībā - kāda kuram suņam daļa, vai Virkava dzer, vai nedzer, nu tak dabūs atpakaļ to naudu par biļeti, un teātra priekšniecība tiks gan galā ar saviem kadriem. Cik MAZISKI esam!
13.janvāris 2017, 18:38 Atbildēt
SSenjorita
Nav dūmu bez uguns. Reini jau arī visi esot apmelojuši, bet bija viens riktīgs alkašs un nomira uz pohām.
13.janvāris 2017, 18:56 Atbildēt
hha ha
Jā, jā, Ritiņ. Tas ir traki, ja vairākas reizes gadā piemetas tik "strutojoša angīna", ka jāatceļ izrādes. Un nevajag jau tā satraukties par Virkavas labo slavu, jo patiesībā jau visiem ir pie vienas vietas, vai viņa dzer, vai nedzer.
13.janvāris 2017, 19:03 Atbildēt
ppatiešām
viens otrs it kā šausmīgi satraucas par apmelošanu ,likuma pārkāpšanu,skaudību un citiem grēkiem.Viss un visi tik melnās krāsās rādās.Itin kā konkrētā gadījumā patiesi māksliniece tiktu neģēlīgā kārtā apmelota.Bet tā taču ir patiesība.Varēja jau par to nerakstīt.Tā ir cita lieta.Bet patiesību vienalga nenoslēps.Kas ir ,tas ir.Kāpēc jāmelo un jālec gaisā,ja tiek pateikta patiesība?No pašas vien tā labā slava ir atkarīga.Neviens cits to nevar ne uzlabot,ne samaitāt.Jāturas.
13.janvāris 2017, 19:51 Atbildēt
RRita
Un NĒ! Katru cilvēku var pataisīt par briesmoni ar tām mēlēm, kas griež kā ar nažiem. Psiholoģijā ir zināma tēze - vairākkārt atkārtoti meli cilvēku prātos pārvēršas par patiesību.
13.janvāris 2017, 23:04 Atbildēt
RRita
Jā, Jā! Viņa ir lieliska aktrise - skaista, izteiksmīga, temperamentīga - vārdu sakot - izcila personība. Ar savu dzīvi viņa pati tiks galā. Tie, kas viņu nomelno un aprunā ir niecīgas viduvējības.
13.janvāris 2017, 22:59 Atbildēt
nnu,kas tad viņu nomelno?
bet par to tikšanu galā....No jūsu mutes Dieva ausī.
14.janvāris 2017, 21:06 Atbildēt
tto vecis LAUKU saka
vareetu padomaat ,ka esi sveetule ,CIK CILVEEKIEM ESI LAUNU TEIKUIS ,ko??? PAT SASKAITOT NESANAKS VIEN TIK 5 PIRKSTIEM ,KATRU DIENU NO TAVAS MUTES VELAS SLIKTAS ZINAS,,TĀK Ā NETĒLO SVĒTULITI
13.janvāris 2017, 19:44 Atbildēt
RRita
Es netēloju, es ESMU svētulīte. Es netenkoju neiejaucos svešās dzīvēs, nemēģinu nevienam atņemt( izkrāpt) īpašumus, nezogu svētbildes, neintrigoju un NEMELOJU. Diemžēl es pazīstu daudzus, kas dara tādas lietas. Es pat 1/100 no ļaunuma, kas man nodarīts, neesmu atdarījusi, bet ceru laboties.
13.janvāris 2017, 21:49 Atbildēt
AAnn
Cilveki brauc no talienes uz izradi. Degviela un laiks tiek izniekoti tadas aktrises deł. Sen vajadzeja uzteikt darbu.
15.janvāris 2017, 17:42 Atbildēt
eemanuels
supermeita kas aizstāv savu māti lai tādi cilvēki vairāk
13.janvāris 2017, 22:44 Atbildēt
RRita
Hei! Vakara ziņas (tenkas), kas Jums šo kampaņu pasūtīja?
13.janvāris 2017, 23:11 Atbildēt
oopis82
Lieliska aktrise .Pazinu vinas teeti Alfonu Virkavu,bija slavens cirkus artists.Nav godiigi taa nopulgot cienijamu aktrisi un labu cilveeku.
14.janvāris 2017, 13:13 Atbildēt
aaina
Vai tad teātrì nav divas personas uz vienu lomu? Ja saslimst,iepriekš nevar izziņot,lai laucinieki nejùtas pievilti atbraucot.Man arì ir aizdomas par alkoholu,jo iepriekš nevar pareģot kolektìvs,bùs lietojama vai nebùs.
Laiks parādìs.
14.janvāris 2017, 14:29 Atbildēt
JJānis > Anitai PAVLIKOVICAI
Cienītā, jūs ar savu komentāru dodat Guntai Virkavai daudz sliktāku atsauksmi kā viņas kritiķi. Jūsu izteikumu stils un saturs tikai apliecina, ka nav dūmu bez uguns, jo par katru cilvēku daudz var spriest pēc viņa draugu īpašībām.
Neviens ne ar vārdu nav apšaubījis mākslinieces skaistumu, šarmu un talantu. Runa ir par alkoholu. Nezinu, kāpēc Guntas aizstāvji tik ļoti ļiek uzsvaru uz ārējiem dotumiem un skaudību. Nu, neskauž man nekas! Bet nedomāju, ka aktrise, tāpēc, ka ir skaista, drīkst ar necieņu izturēties pret kolēģiem un skatītājiem. Un, kas gan tas ir, ja ne necieņa, ja regulāri pieviļ citus cilvēkus?! Daudzi ir brukuši tālu ceļu, veltījuši savu laiku, arī naudas ziņā tas ir dārgs prieks...- cilvēki atsakās no kaut kā cita, lai redzētu izrādi. Neticamas tādas regulāras pēkšņas saslimšanas. Ja ir problēmas, ka nevar strādāt, tad jāpensionējas. Un Ojārs Rubenis nav pašpuika, kurš mētātos ar nepatiesu informāciju. Ko dara Virkavas kundze brīvā laikā, mūs patiesi neinteresē, līdz tam brīdim, kamēr tas neskar mūs.
14.janvāris 2017, 14:55 Atbildēt
PPavlikovicas kundze!
Jūs pa'ti tikko skaidri uzrakstījāt, ka kopā iedzertu priekā! Neviena avīze, neviens kolēģis saprotamāk par jums nepauž visai pasaulei par aktrises problēmu! Dzeriet priekā, mūs tas nemaz neinteresētu, ja neskartu mūsu izniekoto laiku un naudu.
Nevēlu cilvēkam sliktu, lai veseļojas, lai saņemas! Visiem dzīvē ir problēmas, visi noveco (skaistiem cilvēkiem tas varbūt ir sāpīgāk), bet dzīvē pietiek citu prieku, šai gadījumā- kaut vai tikai mīloša meita ir ko vērts.!
14.janvāris 2017, 15:16 Atbildēt