Sestdiena, 3.decembris

redeem Evija, Jogita, Raita

arrow_right_alt Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Finanšu ministra Reira laulība plīst pa šuvēm?

Krīze piemeklējusi finanšu ministra Jāņa Reira un Gundas Reires laulību. © Saeimas un Gundas Reires Instagram

Pa šuvēm draud izirt finanšu ministra Jāņa Reira (53) laulība (sieva jaunāka par viņu 16 gadus) ar bijušo izglītības ministres biroja vadītāju Gundu Reiri.

Aizraujas ar dārgu veikalu tukšošanu

 

«Vienotības»politiķa ģimenei tuvi draugi atklāj, ka jaunās sievietes vizuālais tēls pēdējo trīs četru gadu laikā piedzīvojis dramatiskas pārmaiņas un teju vienīgais iemesls, kādēļ Jānis, kuram šī ir jau trešā laulība, vēl nešķiras, esot politiski apsvērumi – viņš valdības maiņas gadījumā cer būt par reālāko partijas kandidātu premjera amatam. Skaļa šķiršanās (un, zinot Gundas ellīgo raksturu, to neviens neprognozē vieglu) nekādi nesekmēšot finanšu ministra turpmāko publisko karjeru.

Lai gan oficiālajās bildēs vienmēr smaidīgs blakus Gundai, finanšu ministrs Reirs neesot apmierināts, ka sieva aizraujas ar dārgu veikalu tukšošanu, par ko informācija jau izgājusi tautās un raisa spekulācijas par to, kur pāris ņem tik lielu brīvu naudu.

 

Pāris aizrāvies ar veģetārismu

 

Gunda 20. martā kļūs 38 gadus veca, un, lai gan vīrs par viņu ir ievērojami vecāks – abus laulātos šķir 16 gadu starpība –, pāra attiecību vērotāji spriež, ka nu jau jaunā sieva ir tā, kurai grūti turēt līdzi Jānim, ne vairs otrādi.

Reiru pāris jau vairākus gadus aizrāvies ar veģetārismu un seko Austrumu gudrībām diētas veidošanā. Pirms dažiem gadiem Jānim Reiram tā izdevies atbrīvoties no «vēderiņa», bet Gundai veselīgie, bet bieži kalorijām bagātie veģetārie ēdieni – gluži otrādi – gājuši labumā, atklāj pārim tuvu stāvoši avoti. Tādēļ pēc finanšu ministra staltā stāva nepateiksi, ka viņam šogad septembrī apritēs jau 54. gadskārta.

 

Sieva atgādina, kura šeit karaliene

 

Gunda ne tik sen esot piedzīvojusi nervu sabrukumu, ko remdējusi izšķērdīgā iepirkšanās tūrē. Tāpat Reira sieva tērējoties spontāniem ceļojumiem un mīl dižoties ar turību, publiskojot fotogrāfijas ar dārga šampanieša pudelēm, rotaslietām, ekskluzīvu kosmētiku un mākslas darbiem. Vieni spriež, ka iemesls šādai neadekvātai uzvedībai ir neapmierinātība ar baumām par vīra sānsoļiem un pašai savu ārējo izskatu, bet ģimenes draugi to noliedz. Finanšu ministra dzīvesbiedre esot saskārusies ar veselības problēmām un cīnoties ar tām, ņemot talkā arī jogu.

Lai kliedētu baumas par vīra sānsoļiem, Gunda Saeimas vēlēšanu naktī nobildējusies kopā ar «Vienotības» valdes locekli Karīnu Kornu, kurai piedēvēja, ka viņa ir Reira jaunā aizraušanās. Turklāt Gunda, gluži vai sekojot Vijas Artmanes mācībai no filmas «Teātris», bija ģērbusies ugunīgi sarkanā kleitā un sarkanām lūpām, tā blakus esošo Karīnu aizēnojot un parādot, kura šeit ir karaliene un kurai pieder toreiz vēl tikai topošā finanšu ministra roka un sirds.

 

Kritizē vīru, svešām ausīm dzirdot

 

Tāpat Jānim esot apnicis, ka Gunda uz viņu nemitīgi burkšķot un dažkārt atļaujoties kritizēt un bikstīt vīru, pat svešām ausīm dzirdot. Finanšu ministra sievas negantais raksturs jau kļuvis par apdraudējumu Jāņa Reira turpmākajai politiskajai karjerai. Jānis ir viens no nedaudzajiem partijas vecbiedriem, kuri ļoti pietuvināti «Vienotības»pirmajai figūrai Solvitai Āboltiņai. Gunda pirms dažiem gadiem baudīja šīs izredzētības augļus, ieņemot Āboltiņas kā Saeimas spīkeres biroja vadītājas krēslu. Tomēr abas dāmas šķīrās ar skandālu. Kā runā partijā, Āboltiņa pēdējā telefonsarunā ar Gundu bijusi tik skarba, ka abām dāmām nu esot grūti sasveicināties, kur nu vēl sarunāties.

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm