Komentāri / Viedoklis: Latvijas iedzīvotāji negrib precēties
 

5 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ppecēties negribētājs
Ja apsievojies, tad nevari viens pats visu lemt. Zaudē daļu savas suverenitātes. Finansiāli ierobežojumi. Viņa grib kaut ko ekskluzīvu un uz vecpuišu ballīti netiec. Bet ja rodas bērni, tad vispār ir vāks.
5.jūnijs 2018, 15:10 Atbildēt
ļļuļa
Lai tak katrs dzīvo kā grib, tikai lai tad nelaimes gadījumā negaudo, ka nesaņem mantojumu un ka dēļ šitādiem bezatbildīgiem radījumiem jāmaina likumdošana un jāpieņem kopdzīves likums. Kopdzīves likums jau eksistē un saucas laulība. paskat, kā Elīna - palika atraitne un kļuva par miljonāri. nebūtu precējusies, pat savas drēbes no tās mājas laukā nedabūtu.
5.jūnijs 2018, 15:19 Atbildēt
--->ļuļa
Atradusi ko salīdzināt- elīna bija un ir tipiska golddiggere, un viņa zināja uz ko iet- ar stakli pelnīt piķi. Laulība mūsu platuma grādos, pēc savas būtības nav nekas cits kā legalizēta prostitūcija, kurā sieviete saņem garantētu atlīdzību par pakalpojumiem! Pie tam visas dzīves garumā. Principā jau viss ir pareizi, bet tikai Austrumāzijas tautu izpratnē- kur sieviete nebāž degunu vīra darīšanās, nekomandē, rūpējas par bērniem, virtuvi un viesu uzņemšanu, bet vīrs pelna naudu ģimenei.
5.jūnijs 2018, 16:00 Atbildēt
ļļuļa
nu es taču saku, ka lai katrs dara kā grib. tikai lai pēc tam negaudo pa presi un visu pasauli, ka viņu pēc 15 gadu kopdzīves mirušā radi izsviež no dzīvokļa.
un tu laikam esi vīrietis, ka tādas stulbības raksti. manā, sievietes uztverē, laulība pirmām kārtām ir rūpes par bērnu drošību un labklājību.
5.jūnijs 2018, 16:31 Atbildēt
--->ļuļa
Kādas stulbības tu saskati tai tekstā? Jeb prātiņa tik vien pietika, lai izlasītu dažas rindas?! Atkārtoju! Sieviete nebāž degunu vīra darīšanās, nekomandē, rūpējas par bērniem, virtuvi un viesu uzņemšanu, bet vīrs pelna naudu ģimenei. Kura rindkopa ir neskaidra? Bet ja laulība ir kā bizness(dzelmes gadījumā) tad to jāsauc īstajā vārdā- legalizētā prostitūcija...
5.jūnijs 2018, 16:53 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!