Trešdiena, 1.februāris

redeem Brigita, Indars, Indra, Indris

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardReklāmraksti

Mārtiņa Brauna rokopera “Mauglis”, kas tika atzīta par 2021. gada izcilāko kultūras pasākumu, beidzot būs redzama arī skatītājiem klātienē trīs vērienīgās brīvdabas izrādēs Jelgavā, Rojā un Liepājā.
17.jun 2022 Publicitātes materiāls
Ja agrāk pusaudži sapņoja par velosipēdiem, tad šobrīd tiem ir uzradusies nopietna konkurence – elektriskie skrejriteņi. Ērts un aizraujošs pārvietošanās veids, mazs paša braucamrīka svars un piedzīvojuma sajūta katrā braucienā – tās ir vien dažas no priekšrocībām. Izvēloties šādu pārvietošanās veidu, būtiski gan ir atcerēties drošības pamatprincipus, jo īpaši tad, ja “šofera” lomā iejūtas nepilngadīgais.
1.jun 2022 Publicitātes materiāls
Laulību gredzeni vienmēr ir bijuši ļoti īpaši juvelierizstrādājumi, kas simbolizē cilvēku laulības saites un uzticību. To vēsture ir sena un aizraujošiem faktiem pildīta, turklāt, tāpat kā, piemēram, kāzu kleitas un uzvalkus, arī gredzenus skar dažādas modes tendences. Par visu pēc kārtas – šajā rakstā!
25.mai 2022 Publicitātes materiāls
Siltā sezona vienmēr nāk ar iedvesmu veidot spilgtus tēlus. Un rotaslietām te iedalīta īpaša loma. Tieši tās ļauj izrādīt gan savu personību, gan šī brīža noskaņu: vai šodien esat romantiskā dāma vai nopietnā biznesa lēdija, vai sirdī iezagusies vasarīga ballīšu vētra vai iestājusies harmonija, kuru vēlaties pasvītrot ar eleganci?
18.mai 2022 Publicitātes materiāls
Maijs iesākas ar vieniem no sirsnīgākajiem svētkiem – Mātes dienu! Šī ir diena, kad izrādām mīlestību mammām, omītēm un vecvecmāmiņām. Pasakāmies par rūpēm, zināšanām, kā arī iepriecinām ar dāvanām un apsveikumiem. Iepazīsties ar sešām oriģinālām dāvanu idejām!
6.mai 2022 Publicitātes materiāls
Mūsdienās cilvēki arvien vairāk laika pavada slēgtās telpās, kas aktualizē arī jautājumu par gaisa kvalitāti tajās.
26.apr 2022 Publicitātes materiāls
Maināmie paklāji vienlaicīgi var pildīt vairākas funkcijas – nodrošināt tīrību, uzlabot darba vidi, veicināt biznesa atpazīstamību. Lasiet un noskaidrojiet, cik daudzveidīgs ir maināmo paklāju piedāvājums, kā arī uzziniet, kurš no tiem ir piemērotākais Jūsu uzņēmējdarbībai!
19.apr 2022 Publicitātes materiāls
Grupa «bet bet» savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021.gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās īstenot pilnvērtīgi, tāpēc 2022.gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! Vērienīgās jubilejas koncerttūres pirmais koncerts notiks jau 3.jūnijā Saulkrastu estrādē.
4.apr 2022 Publicitātes materiāls
Divos ekskluzīvos koncertšovos 27. augustā Dzintaru koncertzālē un 28. augustā Liepājas koncertzālē „Pūt, vējiņi!” Latvijai būs iespēja dzirdēt slavenākās disko grupas BONEY M dziesmas programmā - „The Sounds of Boney M”.
4.apr 2022 Publicitātes materiāls
No 8. līdz 10. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “Outdoor Riga 2022”, kas piedāvās plašu motociklu, velosipēdu un ūdenstransporta klāstu, kā arī visu nepieciešamo medniekiem, makšķerniekiem un ceļotājiem. Interesanti atklājumi gaidāmi ikvienam!
30.mar 2022 Publicitātes materiāls
Izcilā operdīva Sonora Vaice ar multimediālo monooperu «Cilvēka balss. Telefons», kas 8.martā saņēma «Lielo Mūzikas balvu» - augstāko mūsu valsts apbalvojumu klasiskās mūzikas žanrā – kategorijā «Gada uzvedums», 5.maijā plkst.19 viesosies Koncertzālē «Cēsis», 7.maijā plkst.19 – Liepājas koncertzālē «Lielais Dzintars». Savukārt Izrādē, kas 11.maijā plkst.19 notiks Rīgā, VEF Kultūras pilī, pirmo un pagaidām vienīgo reizi piedalīsies orķestris un diriģents Jānis Stafeckis.
28.mar 2022 Publicitātes materiāls
Multimediālā izrāde MULTIZAURI notiks 23.aprīlī, VEF Kultūras pilī, plkst.12.00.
14.mar 2022 Publicitātes materiāls
Jau pavisam drīz atkal uz ielām varēs doties ar motocikliem. Lai braukšana būtu droša, nepieciešams izvēlēties arī labākās lietas tavam motociklam. Interneta veikals ‘’Riepas1.lv’’ iesaka dažas no labākajām opcijām šajā jautājumā.
11.mar 2022 Publicitātes materiāls
Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, viens no pasaules vadošajiem alkoholisko dzērienu uzņēmumiem “Stoli Group” mainīs tam piederošā degvīna zīmola “Stolichnaya” nosaukumu. Uzņēmums neizmantos plaši zināmo nosaukumu krievu valodā.
11.mar 2022 Publicitātes materiāls
Vai varat īsumā aprakstīt, kādu redzat savu ideālo „es”, raugoties no finansiālās labklājības viedokļa? Noteikti daudzi teiks, ka jāpelna daudz naudas, jo „Naudas nekad nevar būt par daudz”, ar to domājot pastāvīgus un arvien pieaugošus ienākumus. Diemžēl pēdējo desmitgadu pieredze mums rāda, ka dažādiem ekonomiskiem un personiskās dzīves satricinājumiem ir novērojams cikliskums - pēc „treknajiem” labklājības gadiem seko „liesie” izdzīvošanas gadi, kad jātērē tas, kas bijis uzkrāts.
4.mar 2022 Publicitātes materiāls
Pagrabi, autostāvvietas un citas aukstas vietas zem siltām ēkām vietas, kur iespējams ietaupīt enerģiju un uzlabot dzīves kvalitāti. Griestu siltumizolācija pagrabos ir viegli uzstādāma – pat pēc celtniecības darbu pabeigšanas. Tajā pat laikā tā samazina kopējos enerģijas rēķinus, palielina augšējo pārsegumu virsmas temperatūru, palielina ugunsdrošību un samazina trokšņu līmeni pagrabā.
21.feb 2022 Publicitātes materiāls
Mūsdienās ēku apkurē īpašu uzmanību mēs pievēršam diviem dažādiem apkures veidiem: siltumsūknim un gāzes apkurei. Bet kādas ir abu sistēmu stiprās un vājās puses? Un kas ir izdevīgāk: siltumsūknis vai gāzes apkure? Vai arī visprātīgāk ir siltumsūkni apvienot ar gāzes apkuri (hibrīdais siltumsūknis)? Bosch iepazīstinās jūs ar šīm apkures sistēmām.
18.feb 2022 Publicitātes materiāls
Tikko iegādātus mazlietotus auto var arī aprīkot ar dažādiem gadžetiem, kas tādējādi var ļaut vēl komfortablāk pavadīt laiku ceļā. Ir apkopoti arī 2022. gada inovatīvākie gadžeti un, lai tos varētu iegādāties arī tu, lasi zemāk sarakstu ar šajā gadā ieteiktajiem risinājumiem.
14.feb 2022 Publicitātes materiāls
Straujiem soļiem tuvojas 14. februāris, un tas nozīmē, ka pienācis laiks gatavoties romantiskākajiem svētkiem pasaulē – Valentīndienas atzīmēšanai.
1.feb 2022 Publicitātes materiāls
Pastāv liela iespēja, ka jums garšo kafija, jo tas ir visplašāk patērētais dzēriens visā pasaulē! Sākot ar gardēžu kafejnīcām ar izsmalcinātu, unikālu kafijas izvēli, līdz kafejnīcu ķēdēm, kas piedāvā kafijas dzērienus līdzņemšanai – kafija mums ir visapkārt, jo lielais pieprasījums liek radīt ērtākus veidus, kā izbaudīt kafijas pauzes.
31.jan 2022 Publicitātes materiāls
Populārākie darba meklētāju galamērķi - Norvēģija, Anglija, Vācija un Nīderlande - piesaista tautiešus ar izdevīgiem darba piedāvājumiem. Lieki piebilst, ka pašreizējā pandēmija liek emigrantiem atgriezties mājās un uz laiku atlikt savus plānus doties atpakaļ un turpināt strādāt ārvalstīs. Tāpēc tieši šo laiku var izmantot ļoti efektīvi – tagad ir īstais laiks sākt nodokļu atgūšanas procesu un papildināt savus uzkrājumus.
31.jan 2022 Publicitātes materiāls
Nav nekā patīkamāka, kā atrast sev piemērotas smaržas. Galu galā aromāts, kas mūs ieskauj, ne tikai izraisa skaistas atmiņas un liek mums justies brīvi, bet arī ataino mūsu personību un dzīvesveidu apkārtējiem. Tomēr ārkārtīgi plašā klāsta dēļ smaržas bieži kļūst par vienu no sarežģītākajiem skaistumkopšanas produktiem, ko izvēlēties. Pastāv četri galvenie smaržu veidi. Zinot to īpašības un atšķirības, ir daudz vieglāk izvēlēties pareizās smaržas.
29.jan 2022 Publicitātes materiāls