Komentāri / Jaunu, lietotu vai mazlietotu auto – kādu pirkt?
 

11 komentāri

PPirkt vajag tādu
Kādu vari atļauties
2.septembris, 9:10 Atbildēt
nnu ja
no finansu viedok'la jauns auto ir neepr'ats, bet cik labi kad tads ir. it sevi's'ki ja darbs un dzivesveids nepie'lauj neiera'sanos tehnisku iemeslu del un negribas risinat problemas uz ce'la un servisa. vis gan atkarigs ari cik jabrauc- simti km katru dienu vai reizi nede'l'a uz bodi. kops astota gada braucu tik ar salona autiniem. ideali, bet nu ari menesi tranporta izmaksas kopejas ir ap tukstoti.
2.septembris, 9:29 Atbildēt
ggkkgg
Ja esat zaļi domājoši, pērkat vecas lietotas automašīnas. Tas piesārņojums, kas rodas ražojot jaunas ir 0% vecajām.
2.septembris, 9:32 Atbildēt
DDabas draugs
Viszaļāk domā tas ,kas pērk 20+ gadīgu auto un apsolas ar to nobraukt vēl 20 gadus
2.septembris, 9:39 Atbildēt
pprahtweeders
Piedodiet, tas sen noskaidrots jeņķu zemē. Izdomājiet, cik varat par riteņiem maksāt. Tad atrodiet starp draugu draugiem BAIGO SPECU. Spečuks ies jums līdz un pārbaudīs vai nu, ka jaunajai nav brāķis, vai arī cik patiesībā vērta lietotā. Citu veidu pirkt braucamo un netikt uzmestam līdz četriem cipariem cilvēce nezin.
2.septembris, 9:55 Atbildēt
ŽŽanis Plēve
Braucu ar 11 gada ×5, izcils auto, nedomāju ka jauns opels, peugeots vai vēl visādi brīnumi ir labaki, ja seko līdzi remonti ir pat ļoti adekvati! Noteikti negribētu sēdēt lētas plastmasas kastē tikai tāpēc ka tā ir jauna
9.septembris, 13:54 Atbildēt
JJust curious
Cik ir lielākais izdevums, kas ir bijis tev tavam auto, ieskaitot riepas, u.c. regulāros servisus?
16.septembris, 14:01 Atbildēt
PPirktspēja
Skatoties, pie kādas kastas esiet...mums vai jums...
10.septembris, 21:43 Atbildēt
RRolands
Vecais. vai ne vecas, bet tehnisko stāvokli tomēr pārbauda skatēs. Ir taču arī daudz tādu braucēju, kuru automašīnu izmanto nevis prieka, bet nepieciešamības dēļ. Vai ir vērts iegādāties automašīnu par pāris desmitiem tūkstošu eiro, ja pa gadu nobrauc labi ja 6-10 tūkstošus kilometrus? Sabiedriskais transports laukos tagad ir tikai tāds izņēmums, daudzviet reizi nedēļā un arī tad ne tajā īstajā, vajadzīgajā laikā, bet līdz vietējam centram tomēr jātiek, jātiek tad, kad vajag, ne tad, kad kungi lēmuši.Man Igaunijā autoplacī gadījās neparast piedzīvojums. Skatos , staigā viens vīrs un neapmierināts bubina pie sevis. Joka pēc paprasu, kas vainas, bet šis saka, ka nesaprot, vai tie vācieši naktīs guļ arī, jo mašīnai 3 gadi uz spidometra 180 tūkstoši, mašīna kā no konveijera. Kāds varētu būt tādas mašīnas tehniskais stāvoklis salīdzinot ar 14 gadīgu mašīnu ar nobraukumu 130 tūkstoši kilometri? Vai stipri sliktāks, ja viss darbojas?
23.septembris, 20:55 Atbildēt
KKomentārs
Manu auto biezji staavietaas citas automashiinas asdaudza ar durviim .vienaas buktiitees.Ljoti zeel buutu ja man buutu tikko nopirkts jauns auto un jau buktiitees.
25.septembris, 21:17 Atbildēt
TTikai tā un ne citādi
Ja nauda ir, tikai jaunu. Besī lietotas lietas.
26.septembris, 10:17 Atbildēt