Komentāri / EK sūdz Čehiju, Poliju un Ungāriju tiesā, jo tās atsakās uzņemt bēgļus
 

29 komentāri

FFēlis
Mēs stājāmies ekonomiskā savienībā. Dirsā Briseles diktatorus!
7.decembris 2017, 12:16 Atbildēt
JJoņs
Feğja,tev vēl maksā?
7.decembris 2017, 13:48 Atbildēt
DDiktatoriskā
EiroPSRS visā savā krāšnumā! Nē likumpārkāpējiem nelegālajiem imigrantiem un Briseles organizētajai neatkarīgu nacionālo valstu un tautu iznīcināšanas political!
7.decembris 2017, 12:19 Atbildēt
ZZenta
Poļi malači, turas pretī ES diktātam
7.decembris 2017, 12:23 Atbildēt
RRaimonds
Arī Polija nodarbojas ar bandītismu islāma zemēs ... un taisa bēgļus no turienes .. tātad arī Polija ir 100% atbildīga par bēgļiem un Polijai viņi ir jāuzņem.
7.decembris 2017, 12:26 Atbildēt
RRaimonds
Forši ... lai Briseles mērkaķi izkaujas ar Polijas mērkaķiem ... :) ... tas vēl vairāk stiprinās Eirokolhozu ... :)
7.decembris 2017, 12:24 Atbildēt
bbobs
lai vecas ES valstis uznem ja ta gribas uznemt beglus,mums nabadzigajam tie gluzi nav vajadzigi!merkele lai ari nem!to var gribet tikai traki,jeb islama uzpirkti valstu vaditaji!ar so beglu piespiedu ielaisanu eiropai beigas!polija ir malacis!
7.decembris 2017, 12:30 Atbildēt
GG
Tie nav bēgļi, bet gan migranti, un poļi pareizi dara, nav nepieciešams uzturēt cilvēkus, kuri negrib nekur strādāt, bet dzīvot uz citu rēķina.Ja ir bēgļi, tad par tiem ir jārūpējas ANO nevis ES, nevajag pārprast savus pienākumus pret pasauli.Ja atsevišķas valstis saņem no kādām bagātām valstīm naudu par šiem migrantiem, tad nevajag uzspiest savu gribu, tā nav demokrātija.
7.decembris 2017, 12:33 Atbildēt
RRaimonds
Tikai neaizmirsti tādu "sīkumu" ... ka tos bēgļus uz Eiropu radīja NATO ..
7.decembris 2017, 12:45 Atbildēt
RRaimonds
Un arī Latvija ir tajā šmucē iekšā līdz ausīm ... Latvijas dalība okupācijā Irākā .. Afganistānā ... Mali . .
7.decembris 2017, 12:47 Atbildēt
RRa
Uz turieni jau mūsu vīrus aizsūtīja godātā Vaira.
7.decembris 2017, 14:49 Atbildēt
MMilda
Ne polijā ,ne eiropa beglu nav ,tue kas te tiek ievesti pari jurai ir kriminalnoziedznieki ,dezertieri ,galvu griezeji vai paraziti kuri grib parazitet uz citu reķina ! Eiropas nato nekavejoties partraukt slepkavot islamistu valstis un sākt sargāt savas robežas ar ierociem !
7.decembris 2017, 12:39 Atbildēt
EEva
Pareizi poļi dara,katrai valstij ir tiesības lemt,ko uzņemt savā valstī! Un,ja viņi uzskata,kad viņiem nevajag tādus sveštautiešus,lai brauc atpakaļ uz āfriku,tur taču kara nav,un Sīrijā arī karš beidzies,kur problēma? Vācijas Merkele salaida Eiropā tos migrantus,un tagad visām pārējām valstīm jācieš,tas taču ir ABSURDS!!
7.decembris 2017, 12:50 Atbildēt
IIja
Tas ir kaut kāds ārprāts,ko dara tā Eiropas Savienība,viņa taču negrib vis,lai valstis būtu nacionālas,bet taisa kaut kādu ''ķīseli'' ievedot visādus migrantus-diedelniekus,kas nav gatavi strādāt.bet dzīvot uz pabalstiem,un taisīt teroraktus,ja nav pēc viņu prāta.Atjēdzieties ES!!!
7.decembris 2017, 12:54 Atbildēt
AAlexa
Apbrīnoju poļus. Malači, tā ir tauta, ar savu raksturu, un valdība tautas pusē , un cenšās aizstāvēt savu zemi pret okupantu "legālu" izmitināšanu.
7.decembris 2017, 13:22 Atbildēt
FFakts
Kā liecina pēdējā laika informācijas noplūde, bēgļu problēmas radīšanā galvenais organizators ir Krievijas mafija - cilvēku kontrabandisti, kas arābiem un nēģeriem sola Eiropā paradīzi un par naudu organizē šo cilvēku kontrabandu. Mērķis - destabilizēt Eiropu, radīt šķelšanos. Putina plāns -
piemuļķot lētticīgos un pastulbos eirobirokrātus un Rietumu vadītājus - pilnā mērā ir izdevies. Kremlis rullē!
7.decembris 2017, 13:45 Atbildēt
BBeidz
vienreiz muldēt paši Briselkrāti šo putru vāra, vēl grib legalizēr perversijas viendzimuma laulības, likt neatkarīgām valstīm no budžeta obligāti apmaksāt NVO darbību(Stambulas konvencija) u.c., tā ka labāk paskaties ārā pa logu vai atkal robežu tuvumā nelido tev tik mīļas un propagandai nepieciešamās Krievijas lidmašīnas...
7.decembris 2017, 13:51 Atbildēt
BBerberijas Idrisīdu viedoklis
jūs tur abi divi nemelojiet, vainīgi ir volstrītas-pentagona bandas starptautisko teroristu smirdoņas un dažādi rotšildmēsli.
7.decembris 2017, 14:05 Atbildēt
rra
Nu gan tev smadzenītes ir putrā....
7.decembris 2017, 14:46 Atbildēt
aaga
Ja poļus sāks presēt, tad poļi pametīs Eirokolhozu .
7.decembris 2017, 14:03 Atbildēt
VVEIDEMANE
jā, rotšildmēsli ir vēzis asv valsteles dzemdē..
7.decembris 2017, 14:06 Atbildēt
SStienis
Šis ir piemērots brīdis, lai mūsu valdība izteiktu atbalstu Polijai, tās tiesībām pašai lemt, kādus cilvēkus uzņemt vai neuzņemtt SAVĀ valstī, un nosodīt Briseles spiedienu uz neatkarīgu valsti.
Arī mums var pienākt brīdis, kad būs vajadzīgs kaimiņu atbalsts...
Ministru prezident, Tev ir dūša? Saeima... varbūt vismaz jūs...?
7.decembris 2017, 14:07 Atbildēt
LLatvietis Latvijā!
Piekrītu un atbalstu Poliju!
7.decembris 2017, 14:17 Atbildēt
NNu,ko?
gejropas pielūdzēji?Kā patīk?Kā kaut kas eirobirokrātiem nav pa prātam,tā represijas gluži kā psrsa laikos.Nē,nu saprotams,ka arī LV pietiek tūdalu,kuri ir par melno migrantu iepludināšanu,bet absolūtais vairākums tomēr ir pret.Tā ka LV valdībai pēdējais laiks beigt laizīt Briseles resnās pakaļas,bet solidarizēties ar normālām valstīm.
7.decembris 2017, 14:50 Atbildēt
DDzirkstīte
Interesanti gan. Vašingtona ar saviem vistuvākajiem satelītiem visā pasaulē musina, taisa valsts apvērsumus, slepkavo, laupa, terorizē, rada milzīgu postu, bēgļu plūsmu. Ne tikai ne tikai Tuvajos Austrumos. Tak arī tajā pašā nelaimīgajā Sīrijā to līdz zobiem bruņoto Vašingtonas slepkavnieku esot vairāki tūkstoši. Kuri tad ar visvisādiem izpalīgiem tad arī nodrošina tur visus tos lielos briesmu darbus. Pirms desmit gadiem tika izslepkavots miljons irākiešu, tagad jau vismaz pusmiljons sīriešu. Tak jau šitie slepkavnieki daždažādos veidos savāc arī ne mazu laupījumu. Bet, izrādās, jāmaksā par šīm sātaniskajām izdarībām nez kāpēc esot Čehijai, Slovākijai vai Ungārijai. Nu Latvija, savas ārkārtīgās nabadzības dēļ, neko daudz šiem nelaimīgajiem bēgļiem nevar palīdzēt. Bet mūs te liek mierā kaut vai par to, ka tās varasvīri apbrīnojami centībā turpina bučot tās pašas Vašingtonas pakaļu.
7.decembris 2017, 15:03 Atbildēt
yyes
izjuks tas kolhozs, un tas Krievijai pa zobam.
7.decembris 2017, 15:57 Atbildēt
ooskars
Piedavaju Baltijas valstim pievienoties visegradas valstim un ja nekas cits neatliks , visiem kopa organizet citu valstu savienibu.... nevis ar rietumu mikstajiem ...
7.decembris 2017, 16:27 Atbildēt
VValdus
Ir jāatjauno varšavas liguma valstu savieniba ,janosledz sadarbibas ligums ar krieviju un sie noziedzigie pašnavnueki gansi ,varžu rijeji un citas degradetas salašņas janoliek pie vietas lai pi sas ar pertiķiem un baro islamistu parazitus !
7.decembris 2017, 18:54 Atbildēt
RRaimonds
Nu vai es neesmu malacis? Visi mani boti skaisti komentē, vai ne?
8.decembris 2017, 0:13 Atbildēt