Pārsteidzošā video redzams, kā tiek izglābts kāds pūdelis, neskatoties uz to, ka 29 dienas bija iesprostots ēkas drupās, kas sabruka Venecuēlas zemestrīču laikā, kurās gāja bojā vairāk nekā 5500 cilvēku, vēsta “New York Post”.
Pūdeli Beiliju glābēji pagājušajā nedēļā atrada saritinājušos blakus viņa saimnieces mammas ķermenim.
Suns palika iesprostots, kad divas postošas zemestrīces, 7,2 un 7,5 balles stipras, 24. jūnijā iznīcināja ēku Venecuēlas ostas pilsētā Katija La Marā.
Video redzams, kā viņš saņem ūdeni no glābējiem, kad viņu pirmo reizi izglābj no drupām.
Ievērības cienīgi, ka tiek sagaidīts, ka viņš pilnībā atveseļosies, neskatoties uz to, ka mēnesi viņš ir pavadījis bez ēdiena un ūdens.
“Tas tiešām ir brīnums,” medijiem teica vietējais veterinārārsts. “Brīnums ir viss, kas ar viņu ir noticis, viņam acis ir mazliet iekaisušas, bet drīz viņš būs vesels.”
Beilijas saimniece, 11 gadus vecā Viktorija Izabella Rengela, zemestrīcēs zaudēja mammu un vecmāmiņu. Kopš tā laika viņa ir atkalapvienojusies ar Beiliju, un abas dzīvo glābšanas centrā.
Miracle Dog Found Alive 29 Days After Deadly Earthquake https://t.co/5PWyJ6iyY3 pic.twitter.com/VAahM9OoS1
— New York Post (@nypost) July 27, 2026