Laivas sprādzienā ievainoti 11 cilvēki

© unsplash.com

ASV varas iestādes izmeklē sprādziena cēloni uz laivas Maiami Floridas dienvidos, kurā guva ievainojumus 11 cilvēki, ziņo BBC.

Maiami-Deidas apgabala ugunsdzēsības un glābšanas bataljona priekšnieks Huans Ariass žurnālistiem pastāstīja, ka neatliekamās palīdzības brigādes reaģēja uz ziņojumiem par "iespējamu laivas sprādzienu" “Haulover Sandbar”, iecienītā tūristu vietā.

Vienpadsmit cilvēki tika nogādāti vietējās slimnīcās, lai saņemtu ārstēšanu pēc apdegumiem un traumatiskiem ievainojumiem.

Amatpersonas vēl nav atklājušas sprādziena cēloni.

"Mēs redzējām trīs cilvēkus burtiski izlidojam no laivas," pastāstīja aculiecinieks un vietējais laivu iznomātājs Patriks Lī.

"Es redzēju daudzus no viņiem - tiem cilvēkiem bija apdegumi viscaur," piebilda Lī. "Tas bija sprādziens."

Ugunsdzēsības un glābšanas komandām, reaģējot uz incidentu, pievienojās ASV Krasta apsardze un Floridas Zivju un savvaļas dzīvnieku aizsardzības dienests.

“Haulover Sandbar” ir populāra tūristu jahtu piestātne Maiami, pateicoties tās dzidrajiem un seklajiem ūdeņiem.