Vācijas ģenerālmajors brīdina par Krievijas bruņoto spēku palielināšanos

© Depositphotos

Vācijas armijas Ukrainas palīdzības operatīvās grupas vadītājs ģenerālmajors Kristians Freidings brīdina, ka Krievija palielina savus bruņotos spēkus, pārsniedzot pašreizējā konflikta vajadzības.

"Mēs redzam, ka Krievijas bruņotie spēki ne tikai spēj kompensēt savus milzīgos personāla un materiālos zaudējumus paši un ar savu partneru atbalstu, bet arī to, ka tie veiksmīgi pārapbruņojas," viņš sacīja intervijā laikraksta "Welt" svētdienas izdevumam.

Nekādā ziņā nav pārliecības, ka Krievija tuvākajos gados uzbruks NATO valstīm, taču Maskava nepārprotami rada apstākļus tam, viņš brīdināja.

Freidings sacīja, ka Krievijas bruņotie spēki mēnesi pa mēnesim saņem vairāk tanku, vairāk munīcijas, vairāk raķešu un vairāk bezpilota lidaparātu.

"Ražošana pieaug, krājumi noliktavās palielinās," viņš sacīja.

Pasaulē

“Apple” dibinātājs Stīvs Džobss 2007. gadā satricināja mobilo tālruņu tirgu – mazā ierīce ar skārienjutīgo ekrānu pārsteidza visus, taču saņēma ne tikai uzslavas, bet arī kritiku. Kopš tā laika ir pagājuši gandrīz 20 gadi, un, lai gan mēs vismaz reizi gadā saņemam jaunus viedtālruņu modeļus no tehnoloģiju gigantiem, joprojām neesam redzējuši tādu izrāvienu inovāciju, kādu savulaik piedāvāja “iPhone” radītājs.

Svarīgākais