Tramps nosauc “vienīgo veidu”, kā panākt vienošanos par kara izbeigšanu Ukrainā

© unsplash.com

Izdevums “Time” citēja vairākus ievēlētā ASV prezidenta paziņojumus par Krievijas karu pret Ukrainu.

Topošais Baltā nama vadītājs Donalds Tramps jautājumu par militāro atbalstu Ukrainai no Vašingtonas iecerējis izmantot kā spiediena sviru uz Kremli - šāds paziņojums sniegts žurnāla “Time” rakstā, kurā Tramps tika nosaukts par "gada cilvēku".

Runājot par Krievijas karu pret Ukrainu, Tramps sacīja, ka "vēlas vienoties". Viņaprāt, “vienīgais veids”, kā panākt vienošanos, ir “neatteikties no Ukrainas”.

Tajā pašā laikā Tramps, šķiet, neatbalsta Ukrainas bruņoto spēku triecienus ar amerikāņu tāla darbības rādiusa ieročiem pret mērķiem Krievijas Federācijā. Izdevums citēja Trampa teikto, ka viņš "kategoriski nepiekrīt raķešu nosūtīšanai simtiem jūdžu attālumā uz Krieviju". Pēc viņa teiktā, šādi uzbrukumi "rosina karu".

Pasaulē

Nesen Tallinas universitātes Izglītības institūta maģistrantūras studente Marilīsa Hollo aizstāvēja maģistra darbu "Profesionālo skolu skolotāju kolēģu iebiedēšana". Nesen aizstāvētais maģistra darbs atklāja, ka iebiedēšana ir galvenā problēma profesionālo skolu skolotāju vidū. Viņus iebiedē citi kolēģi, kā arī skolas vadība. Jaunie skolotāji bieži kļūst par iebiedēšanas upuriem sava vecuma dēļ, raksta Igaunijas Nacionālās raidorganizācijas interneta portāls "novaator.eer.ee".

Svarīgākais