Kur pazudis Putins? Krievijas mediji pamanījuši Kremļa dīvaino uzvedību

© Pixabay.com

Krievijas prezidents Putins pēkšņi pazudis no informatīvās telpas un vairāk nekā 16 stundas klusē par asiņaino izrēķināšanos ar 20 Krievijas drošības amatpersonām Dagestānā, raksta dialog.ua.

Jauns asiņains ISIS terorakts Dagestānā šokēja Krieviju, kas saskārās ar otro islāmistu uzbrukumu īsā laika periodā.

Tomēr mediji vērš uzmanību uz to, ka Krievijas prezidents Putins pēkšņi pazudis no informatīvās telpas un vairāk nekā 16 stundas turpina ieturēt dīvainu klusumu par uzbrukumu, kura laikā tika nošauti 20 Krievijas policisti Kaukāza republikā, kas joprojām ir daļa no Krievijas Federācijas.

Internetā tiek atzīmēts, ka Putins tā vietā, lai uzņemtos atbildību sarežģītā situācijā, atkal izrāda gļēvulību.

Tāds pats scenārijs bija pēc antisemītiskajiem nemieriem Dagestānā pagājušā gada oktobrī, arī pēc terorakta Maskavā Putins nolēma pazust.

Sociālo tīklu lietotāji atzīmē, ka vardarbības vilnis, kas kopā ar noziedzniekiem un kara veterāniem atgriežas Krievijā, ir tiešas Putina iebrukuma Ukrainā sekas.

Pasaulē

Krievijā propagandisti tik ļoti sapriecājās par iepriekš droši prognozējamo Džo Baidena izstāšanos no priekšvēlēšanu kampaņas, ka neko labāku neattapa kā notikušo pamatot ar prokremliskā mūziķa, skatuves vārdā “Šaman”, koncertu pie ASV vēstniecības ēkas Maskavā. Tā, protams, var ironizēt, bet Krievijā ironijai ir dziļi zemteksti.

Svarīgākais