VIDEO. Pār futbola faniem Nīderlandē sabrūk metāla konstrukcija

© Ekrānuzņēmums / X

Vismaz 10 cilvēki tika ievainoti pēc tam, kad virs faniem sabruka metāla sastatnes ar reklāmkarogu. Futbola fani bija sapulcējušies, lai skatītos draudzības spēli starp augstākas divīzijas komandu „FC Twente” un amatieru komandu „Stevo De Peuverweide”.

Negadījums sestdien notika sporta parkā Gesterenā, Nīderlandes austrumos.

Milzīgās sastatnes, kas ar celtni tika paceltas gaisā aiz viena no vārtu stabiem, sabruka, kad līdzjutēji sagaidīja spēlētājus laukumā, dziedot dziesmu “You'll Never Walk Alone”. „FC Twente” ir viens no daudzajiem klubiem, kas pirms futbola spēles dzied ikonisko himnu.

Vietnē X ievietotais incidenta video liecina, ka līdzjutēji tribīnēs nevarēja paredzēt sastatņu sabrukšanu smago pirotehnikas dūmu dēļ.

Tiklīdz smagais metāla priekšmets nokrita, amatpersonas, spēlētāji un līdzjutēji bija redzami skrienam pretim tribīnei, lai palīdzētu ievainotajiem.

Gesterenas parkā ieradās piecas ātrās palīdzības mašīnas, bet piesardzības nolūkos tika izsaukts arī glābēju helikopters. Nīderlandes mediji vēsta, ka ievainoti 10 cilvēki, bet divi slimnīcā atrodas smagā, bet dzīvībai neapdraudošā stāvoklī.

Policija sākotnēji norobežoja teritoriju, bet pēc tam paziņoja, ka tā ir droša. Amatpersonas šobrīd izmeklē pēkšņo sabrukumu.