Sieviete Francijā cīnās par dzīvību pēc vilku uzbrukuma

© Pixabay

Kāda sieviete Francijā, skriešanas laikā safari parkā piedzīvojusi trīs vilku uzbrukumu, kā dēļ viņa ievietota reanimācijā, ziņo laikraksts „Le Parisien”.

36 gadus vecā skrējēja bija apmetusies namiņā „Thoiry” parkā Parīzes pievārtē, kad skrējiena laikā iemaldījās galvenajā safari zonā, kas ir paredzēta automašīnām.

Viņa tika izglābta pateicoties tam, ka parka darbinieki dzirdēja viņas kliedzienus uzbrukuma laikā. Sieviete nekavējoties tika nogādāta vietējā slimnīcā.

Incidents notika vakar ap pulksten 9:00 un vilki iekoduši sievietei “kaklā, stilbos un mugurā”.

Avots policijā laikrakstam „Le Parisien” sacīja: "Šobrīd mēs nezinām, vai viesis ir kļūdījies, vai arī bija problēmas ar ceļa norādēm."

Vakar no rīta sieviete “šķērsoja iežogojumu kājām” un nokļuva rezervāta daļā, “kas paredzēta tikai automašīnām”, sacīja safari parka izpilddirektore Kristela Berčenija. "Par laimi medicīnas darbinieki ļoti ātri iejaucās, un mēs varējām šo cilvēku izglābt,” piebilda Berčenija.

Parks piedāvā naktsmītnes netālu no vilku un lāču aplokiem. Namiņus teritorijā aizsargā elektriskie žogi un grāvji, vēsta ziņu vietne „France Info”.

Nav skaidrs, kāpēc sieviete iekļuva tikai automašīnām paredzētajā safari zonā. Parka vadība pagaidām nekādus komentārus nav sniegusi.

Pasaulē

Sākot ar nākamo gadu, aviosabiedrībām būs jāizmanto noteikts daudzums ilgtspējīgas degvielas (sustainable aviation fuel jeb SAF). Apvienotajā Karalistē reģistrētā zemo cenu avio kompānija "Wizz Air", lai samazinātu izmaksas, attīsta SAF ražošanu no cilvēku ekskrementiem, vēsta Polijas medijs "wnp.pl". Izrādās, ka arī mūsu aviokompānija "airBaltic" jau gadu izmanto ilgtspējīgu aviācijas degvielu, bet tikai tādu SAF, kurā izmantoti ES direktīvās atzītie izejmateriāli.

Svarīgākais