Ķermeņa valodas eksperts atklāj, ko patiesībā jūt Keita Midltone

© Scanpix

Pēdējo reizi Keita Midltone bija redzama sabiedrībā Ziemassvētku dievkalpojumā, kuru apmeklēja 2023. gada 25. decembrī, - viņas gandrīz sešus mēnešus ilgās publiskās prombūtnes laikā izplatījās dažādas teorijas par Velsas princeses pazušanu, bet “Trooping the Color 2024” parādes laikā viņa atka iepriecināja skatītājus ar savu klātbūtni, vēsta izdevums “Focus”.

Saskaņā ar ķermeņa valodas eksperta teikto, prinča Viljama sieva šogad pirmajā oficiālajā uzstāšanās reizē demonstrēja savu "spēles seju".

“Skatoties uz pirmo fotogrāfiju, kurā Keita Midltone un princis Viljams kopā dodas uz ceremoniju, Keita nedabiski smaida. Šī ir viņas “spēles” seja,” komentēja Darens Stentons.

Eksperts atzīmēja, ka topošā Lielbritānijas karaliene to izmanto kā veidu, kā iegūt spēku un dara visu iespējamo, lai viņas izturēšanās no ārpuses izskatītos mierīga un savākta.

"Viņai ir iekšēja sajūta, kas vēlas padarīt cilvēkus lepnus, taču viņa ir arī nervoza - tas ir saprotams," turpināja Stentons.

Keita sākotnēji brauca automašīnā kopā ar princi Viljamu un viņu trim bērniem. Pēc tam Keitas vīrs jāja ar zirgu, kamēr viņa ģimene brauca pajūgā. Pēc kāda laika Bekingemas pils balkonā iznāca vecākie karaliskās ģimenes locekļi.

Velsas princese apmeklēja parādi “Trooping the Color” pēc tam, kad viņa pasaulei paziņoja, ka cīnās ar vēzi, kura veids sabiedrībai joprojām nav atklāts. Velsas princese pēdējo reizi bija redzama sabiedrībā Ziemassvētku dievkalpojumā 2023. gada 25. decembrī.

Svarīgākais