Polijas prezidents norāda uz vienu apstākli, kā dēļ Krievija zaudēs karā ar Ukrainu

© Pixabay.com

Polijas prezidents uzskata, ka krievu tauta joprojām var sacelties, raksta dialog.ua.

Krievijai Ukrainā jākrīt, un tas varētu notikt, kad krievu tauta sacelsies milzīgo zaudējumu dēļ frontē - šādu viedokli paudis Polijas prezidents Andžejs Duda.

"Ja Putins vēlas, lai Krievijas karavīri masveidā iet bojā Ukrainā, tad ir jādara viss, lai Putina cerības tiktu izpildītas," viņš sacīja.

Pēc Dudas teiktā, milzīgo zaudējumu dēļ Ukrainā Krievijas iedzīvotāji varētu sacelties un paziņot par savu nevēlēšanos cīnīties "agresīvā, brutālā karā, kas noved pie nelaimēm visā pasaulē".

Kopējie Krievijas zaudējumi karā no iebrukuma sākuma līdz šim brīdim ir bijuši aptuveni 527 tūkstoši nogalināto un ievainoto cilvēku.

Pasaulē

Sākot ar nākamo gadu, aviosabiedrībām būs jāizmanto noteikts daudzums ilgtspējīgas degvielas (sustainable aviation fuel jeb SAF). Apvienotajā Karalistē reģistrētā zemo cenu avio kompānija "Wizz Air", lai samazinātu izmaksas, attīsta SAF ražošanu no cilvēku ekskrementiem, vēsta Polijas medijs "wnp.pl". Izrādās, ka arī mūsu aviokompānija "airBaltic" jau gadu izmanto ilgtspējīgu aviācijas degvielu, bet tikai tādu SAF, kurā izmantoti ES direktīvās atzītie izejmateriāli.

Svarīgākais