Putins bunkura vietā būvēs “šķirstu”

© Pixabay.com

Politologs Staņislavs Belkovskis ironizēja par Patruševa jauno amatu, dodot mājienus par Putina plāniem “X” stundā, raksta "dialog.ua".

“Putins, visticamāk, pienākot “X” stundai, mēģinās aizbēgt, izmantojot ūdens ceļus, un tieši šim nolūkam viņš nolēma uzbūvēt sev “šķirstu”,” ne bez nelielas ironijas balsī sacīja Staņislavs Belkovskis.

Politologs arī atzīmēja, ka Patruševs tika iecelts par atbildīgo par peldošas ierīces izveidi Kremļa galvas glābšanai, iespējams, tieši tāpēc viņš saņēma jauno amatu.

"Šajā vēsturiskajā situācijā jūs saprotat saukļa "galvenais ir savlaicīgi tikt prom" īsto nozīmi. Šeit mums atklājas vissvarīgākā aparāta politika un mūsdienu Krievijas noslēpums - līdzstrādnieks Nikolajs Patruševs tika pārcelts no Drošības padomes sekretāra amata uz kuģubūves amatu. Daudzi ironizējot teica, ka vecais vīrs ir savas karjeras beigās, bet tagad viss kļūst skaidrs,” skaidroja politologs.

Belkovskis arī izteica versiju par to, kādu “misiju” Putins plāno uzticēt Patruševam: “Patruševa oficiālā pozīcija ir asistents jūrniecības politikā, tomēr ir skaidra praktiskāka jēga - kādam jābūvē “šķirsts”, kas ir bunkura ūdens versija.”

Pasaulē

Ukraina atsakās kapitulēt un nodot savas teritorijas Krievijai tikai tāpēc, ka tad būtu jāatceļ karastāvoklis un tiktu rīkotas vēlēšanas. Ar šādu paziņojumu brīfingā pēc tikšanās ar Ungārijas premjerministru Viktoru Orbānu nācis klajā Krievijas diktators Vladimirs Putins, raksta UNIAN.

Svarīgākais