Jauns skandāls Krievijā: militārā korespondente nopludina informāciju par patieso situāciju Krievijas armijā

© Pixabay.com

Krievijā turpinās skaļš skandāls saistībā ar Krievijas lidlauka bombardēšanu, kurā tika iznīcināts Krievijas iznīcinātājs “Su-57”, kas daudziem kļuva par “pēdējo pilienu”, vēsta "dialog.ua".

Krievijas militārpersonu nekompetence, kas nespēja nosargāt 4,5 miljardus rubļu vērto lidmašīnu no Ukrainas bezpilota lidaparāta trieciena, izraisīja lielu sašutumu kara korespondentos - daudziem tas kļuva par pēdējo pilienu.

Krievijas militārā propagandiste Anastasija Kaševarova savā “Telegram” kanālā runāja par reālo situāciju Krievijas armijā.

"Tagad es jums pateikšu patiesību, ko visi apspriež, bet nesaka, lai neaizvainotu militārpersonas, bet es aizvainošu jūs, militāristi," viņa rakstīja.

Kaševarova rakstīja, ka Krievijas plašumos valda “pilnīgs ar karu saistīts haoss”. Krievijas militārpersonas pārdodot tālāk brīvprātīgo atvestos dronus un elektroniskās karadarbības sistēmas, gūstot personīgu labumu no palīdzības. Krievu karavīri savus ieročus netīrot, nekopjot un regulāri pazaudējot. Viņi kaujas laukā pametot tankus un dārgu aprīkojumu. Augstas amatpersonas bieži esot stiprā alkohola reibumā, savas algas viņi tērējot prostitūtām un alkoholiskajiem dzērieniem, žurnāliste rakstīja savā “Telegram” kanālā.

Svarīgākais