Lielbritānijas ārlietu ministrs iekritis krāpnieku nagos; viņš sazinājies ar viltus Porošenko

© depositphotos.com

Lielbritānijas ārlietu ministrs Deivids Kemerons atbildējis uz viltvārža, kas uzdevās par bijušo Ukrainas prezidentu Petro Porošenko, videozvanu, paziņoja Lielbritānijas Ārlietu ministrija.

Kemeronam bijis īss videozvans ar personu, kas uzdevās par 2014.-2019.gadā Ukrainu vadījušo Porošenko.

Informācija par viltus zvanu publiskota, lai brīdinātu citus par riskiem un izvairītos no tā, ka videozvana ieraksts netiek "sagrozīts un pēc tam izmantots", paziņoja ministrijā.

Kā informēja ministrijā, Kemeronam bijusi vairāku īsziņu apmaiņa ar personu, kas uzdevās par Porošenko. Īsziņu sarakstei sekoja īss videozvans.

"Lai gan videozvanā acīmredzami bija Porošenko kungs, pēc sarunas ārlietu ministram radās aizdomas," par Kemerona rīcību informēja ministrijā.

Sarunas biedrs lūdzis "citu personu kontaktinformāciju", tomēr, ņemot vērā savas bažas, Kemerons saziņu izbeidzis.

"Ministrija tagad ir veikusi izmeklēšanu un apstiprinājusi, ka tas nebija patiess, un īsziņas un videozvans bija viltvārža darbības," paziņoja ministrijā.

Netiek publiskots, kad Kemerona un viltvārža saziņa notikusi.

Pasaulē

Pirmo reizi novērots, kā nīlzirgi, pārvietojoties lielā ātrumā, paceļ visas četras ekstremitātes es virs zemes. Apvienotās Karalistes Karaliskās veterinārās koledžas (RVC) pētnieki to atklāja, analizējot videoierakstus ar nīlzirgiem „Flamingo Land”, atrakciju parkā Ziemeļjorkšīrā.

Svarīgākais