\\Māja
Komentāri / Aptauja: 60 % Latvijas iedzīvotāju ir pārliecināti – šogad Ziemassvētki būs citādi
 

11 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPirktspēja
Zaļais, dolārobligācija, nozadzis Ziemassvētkus?
18.oktobris 2020, 17:35 Atbildēt
hhi hi
Ķīnas vīruss.
18.oktobris 2020, 18:08 Atbildēt
RReāli
Kaut kaads kantoris veic muljkjiigas aptaujas.Kam tas vajadziigs?naudas izsaimniekoshana.
18.oktobris 2020, 18:14 Atbildēt
ookultistu Centra ziņas
bet katrs 75tais Sorosa izdrāztais zoofīls, pedofīls
18.oktobris 2020, 18:25 Atbildēt
LLV Skolnieciņš LV
Ziemassvētki ir ziemas saulgriežu laiks. Ziemassvētki ir par godu ziemai - gada aukstākajam un baltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jālūdz Latvju Dievus. Šajā laikā ir jāgodina Dabas Māte par mums sniegto dzīvību. Protams, nedrīkst aizmirst Latvju Dievus un mūsu senčus. Šajā saltajā laikā ir jāiededz majās krāsainas sveces par godu Latvju Dieviem. Jākvēpina kadiķa zariņš un vērmelīte, lai atgaiņātu mošķus, kas uzglūn no tumsas. Kā arī jāziedo Latvju Dieviem, izberot sauju monētu zem egles mežā. Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu sapņus! Mīlēsim cits citu un savas zemītes aizstāvjus - Latvju Dievus.
Sirsnīgi, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
(Skauģu Skauģis)
#ZiemasSvētki #ziema #DabasMāte #LatvjuDievi #PozitīvāEnerģija #ZemesSpēks #LatvjuDievuSvētība
18.oktobris 2020, 18:46 Atbildēt
mmazjuksis
a ja sneduro4ka buus ar 19ot,ko tad?
18.oktobris 2020, 19:47 Atbildēt
ZZiemassvētki ir
Ziemassvētki ir Kristus dzimšanas svētki. To neviens nespēs izmainīt.
20.oktobris 2020, 15:13 Atbildēt
SSkolnieciņš no laukiem
Es aizlūgšu par Tevi Latvju Dievus! Tevi šajā reinkarnācijā kārtīgi piešmauca. Varbūt citās reinkarnācijās Tu tapsi viedāks un neuzķersies uz visādiem māņiem par izredzēto tautu tuksnesī. Pie mums Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai. Nevajag cilvēkus muļķot ar ēbreju mitoloģiju. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
20.oktobris 2020, 20:36 Atbildēt
SSulīgā Anda
Ziemassvētkos latvieši sulīgi seksos.

LATVJU SEXA DIEVIETE SULĪGĀ ANDA.
21.oktobris 2020, 14:04 Atbildēt
PPedālis
Galvenais Ziemassvētkos ir dārgas dāvanas zem egles. To spēs izmainīt tikai Ziemassvētku vecīša maksātnespējas process. Viss pārējais ir pupu mizas.
26.oktobris 2020, 22:26 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētmeža
Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai. Kopš senseniem laikiem mūsu senči svinēja ziemas saulgriežus – Ziemassvētkus. Ziemassvētku laikā mūsu senči godāja Dabas Māti par mums sniegtajiem labumiem. Dabas Māte ir cilvēces radītāja. Pateiksimies Dabas Mātei par mums sniegto dzīvību! Dabas Māte ir radījusi mūs tādus, kādi mēs esam. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl. Tuvojoties gada visīsākajai dienai un visgarākajai naktij, atcerēsimies savu sentēvu tradīcijas un gudrības. Kaut arī pašlaik plosās negantais koronavīruss (kroņvīruss), tomēr atradīsim laiku un varēšanu godināt savus senčus un Latvju Dievus. Sargājos savu un citu dzīvības, nevazāsimies pa baznīcām. Neklausīsimies mācītāju sprediķos, kas sludina mums svešu kultūru – ebreju tautas mitoloģiju. Nevajag zagt tālajai un senajai ebreju tautai paražas un dzīves uztveri. Ebreju mitoloģija jeb bībele ir domātā tikai ebreju tautai un viņu dzimtajai zemei. Mums latviešiem, savas zemes saimniekiem, ir savi Dievi – Latvju Dievi. Lūgsim Latvju Dievus – mūsu tautas apziņas un brīvības sargātājus. Iknedēļu līdz Ziemassvētkiem iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim kaut Dabas Mātes svētība ienāk katrā mājā un pagalmā! Kaut Dabas Mātes viedums palīdz mums mūsu dzīvēs! Iekursim ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Pērkonu, Laimu, Māru, Dabas Māti un Veļu Māti no visas sirds! Darīsim labus darbus, runāsim labus vārdus. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Mīlēsim viens otru.
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
[Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Skolnieciņš #LatvjuSkaudībasDievs #LatvjuDievi #pandēmija #Ziemassvētki
16.novembris 2020, 8:35 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!