Rīgā ieviesīs izmaiņas vairāku autobusu un trolejbusu maršrutu kustībā

© f64.lv, Nora Krevnera

Būvdarbu dēļ no piektdienas, 3.marta, būs izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā, informē SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Būvdarbu dēļ no piektdienas plānoti satiksmes ierobežojumi Augusta Deglava ielā, posmā no Augšielas līdz Valmieras ielai un posmā no Jāņa Asara ielas līdz Valmieras ielai, kā arī Pērnavas ielā pie krustojuma ar Augusta Deglava ielu.

Tādējādi tiks veiktas izmaiņas 13. un 50. autobusa, kā arī 11. un 22. trolejbusa maršruta kustības organizācijā un pieturvietu izvietojumā.

Izmaiņas tiks veiktas arī 5.trolejbusa maršruta galapunkta pieturvietas - "Daugavas stadions" izvietojumā.

Gan 13., gan 50 autobuss slēgto Deglava ielas posmu apbrauks pa Jāņa Asara un Pērnavas ielu. Apvedceļā autobusi un trolejbusi apstāsies Jāņa Asara ielā izvietotajā pieturā "Lienes iela".

5.trolejbusa maršruta galapunkta pietura "Daugavas stadions" (Pērnavas ielā) būs slēgta, savukārt pagaidu pietura izvietota Rūjienas ielā.

Latvijā

Latvijas demogrāfijas politika jau gadiem ilgi ir “buksējusi”, un, kā uzsver Latvijas Darba devēju konfederācijas Sociālās drošības un veselības aprūpes eksperts Pēteris Leiškalns, situācija kļūst arvien nopietnāka. TV24 raidījumā “Uzmanības centrā ekonomika”, viņš brīdina, ka Latvijas nākotni apdraud ilgstoši neatrisinātas demogrāfijas problēmas, un lielākais problēmpunkts var pienākt jau 2060. gadā.

Svarīgākais