Līgo svētkos vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika

© f64.lv, Dmitrijs Suļžics

23. un 24. jūnijā lielākā daļa vilcienu kursēs pēc brīvdienu grafika. 

Tā AS “Pasažieru vilciens” nodrošinās iespēju pasažieriem gan ērti aizbraukt uz svinēšanas vietām tuvāk dabai, gan pēc svētkiem atgriezties mājās.

Pieskaņojoties garo brīvdienu atpūtas paradumiem, atsevišķi dīzeļvilcienu reisi, kā piemēram, reiss no Rīgas uz Liepāju piektdien, 24. jūnijā, un no Liepājas uz Rīgu sestdien, 25. jūnijā, ir atcelti.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas visas aktuālās izmaiņas.

Elektroniski ir iespējams ne vien apskatīt vilcienu kustības grafiku, bet arī ērti iegādāties e-biļetes ar 5 vai 10% atlaidi.

Latvijā

Krimināllietu, kurā par izspiešanu grupā un neslavas celšanu apsūdzēts bijušais Saeimas deputāts Aldis Gobzems, kurš tagad mainījis vārdu uz Arigo Toro, Rīgas pilsētas tiesa plāno sākt skatīt 22. septembrī plkst. 10, liecina tiesu kalendārs.

Svarīgākais