Apledojušu ceļu dēļ iespējama autobusu kavēšanās

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Apledojušu ceļu dēļ šodien visā Latvijā iespējama reģionālo maršrutu autobusu kavēšanās, bet atsevišķos gadījumos neizbraucama ceļa dēļ nav iespējams nodrošināt reisu pilnā garumā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji.

Līdz šim Autotransporta direkcija ir saņēmusi informāciju par sabiedriskā transporta kavēšanos vai atsevišķu reisu pilnīgu vai daļēju neizpildi ceļa stāvokļa dēļ Pierīgā, Bauskas, Liepājas, Cēsu, Valmieras, Tukuma, Madonas, Cesvaines, Aizkraukles, Ērgļu, Vecumnieku, Suntažu, Madlienas, Meņģeles, Limbažu un Ainažu pusē.

Jautājumu gadījumā pasažieri aicināti sazināties ar pārvadātāju.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Latvijā

Pēdējo nedēļu laikā publiskajā telpā netrūkst ziņu par uzņēmumu slēgšanu. Piemēram, darbu pārtraucis modes zīmola “Amoralle” veikals Rīgā, pārtikas ražotājs “Smalkais muslis” Olainē un audumu tirgotājs Jelgavā. Sociālos tīklus pāršalc satraukti komentāri: “Katru dienu Latvijā slēdz pa kādam uzņēmumam. Vai tas ir normāli?” Taču statistikas dati rāda – situācija nav tik dramatiska, kā varētu šķist, skaidro 360TV Ziņas.