Austrumu maģistrāles izbūves darbu laikā gaidāmas izmaiņas autobusu maršrutos

 
©f64.lv, Kaspars Krafts

Austrumu maģistrāles izbūves darbu laikā no 27.novembra būs izmaiņas 13. un 20. autobusa maršrutā un kustības sarakstos, informē SIA "Rīgas satiksme".

Būvniecības darbi notiks Austrumu maģistrāles posmā no Ieriķu ielas līdz Vietalvas ielai. Darbu dēļ no sestdienas 13. un 20. autobusa maršrutā uz laiku tiks slēgtas atsevišķas pieturvietas.

Apvedceļā 13. un 20. maršruta autobusi apstāsies jaunās, uz pagaidu laiku ieviestās pieturvietās.

13.maršruta autobuss virzienā no Babītes stacijas uz Preču 2 brauks pa maršrutu līdz Nīcgales ielai. Pēc tam pa Nīcgales ielu autobuss kursēs līdz Pildas ielai un tālāk pa maršrutu. Savukārt virzienā no Preču 2 uz Babītes staciju autobuss pa maršrutu kursēs līdz Pildas ielai, tad pa Nīcgales ielu un tālāk turpinās braukt pa maršrutu.

13. autobusa maršrutā uz laiku slēgs sekojošas pietura Stopiņu iela abos virzienos, Vietalvas iela abos virzienos, pietura Rīgas satiksme virzienā uz Preču 2, 7. autobusu parks virzienā uz Preču 2, Piedrujas iela abos virzienos.

Pagaidu pieturvieta abos braukšanas virzienos Piedrujas iela tiks izveidotas Nīcgales ielā pie krustojuma ar Pildas ielu. Tāpat apvedceļā 13.maršruta autobuss abos braukšanas virzienos apstāsies pieturvietā Vietalvas iela.

20. maršruta autobuss virzienā no Pētersalas ielas uz Pļavnieku kapiem brauks pa maršrutu līdz Vietalvas ielai, tad tālāk pa Piedrujas ielu, Pildas ielu un tālāk pa maršrutu.

Savukārt virzienā no Pļavnieku kapiem uz Pētersalas ielu autobuss kursēs pa maršrutu līdz Sesku ielai, tad tālāk pa Nīcgales ielu, Augusta Deglava ielu, Valmieras ielu, Rūjienas ielu, Pērnavas ielu, Matīsa ielu un turpinās braukt pa maršrutu.

20. autobusa maršrutā uz laiku slēgs pieturu Rīgas satiksme virzienā uz Pļavnieku kapiem, 7. autobusu parks virzienā uz Pļavnieku kapiem, Sergeja Žoltoka pamatskola virzienā uz Pētersalas ielu, Matīsa kapi virzienā uz Pētersalas ielu.

Piedrujas ielā braucot virzienā uz Pļavnieku kapiem, tiks izveidota pagaidu pieturvieta Rīgas satiksme. Savukārt, braucot uz Pētersalas ielu, apvedceļā 20.maršruta autobuss apstāsies pieturvietā Vietalvas iela, Nīcgales iela un Daugavas stadions.

363. ekspresbuss Mežciema virzienā brauks pa maršrutu līdz Vietalvas ielai, tālāk pa Vietalvas ielu, Piedrujas ielu, Pildas ielu un turpinās braukt pa maršrutu. Virzienā uz Šampēteri ekspresbuss brauks pa maršrutu līdz Sesku ielai, tālāk pa Sesku ielu, Nīcgales ielu, Augusta Deglava ielu, Valmieras ielu un tālāk pa maršrutu.

Kā ziņots, Austrumu maģistrāles izbūves darbu laikā no šodienas līdz nākamā gada 1.jūnijam tiks mainīta satiksmes organizācija vairākās Rīgas ielās.