"airBaltic" pagarinās par atceltajiem lidojumiem izsniegto dāvanu karšu derīguma termiņu

 
©f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pagarinās derīguma termiņu dāvanu kartēm, kas izsniegtas kā atmaksa par atceltajiem lidojumiem Covid-19 pandēmijas dēļ, pavēstīja "airBaltic" Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

Viņa informēja, ka tagad šīs dāvanu kartes būs iespējams izmantot lidojumiem līdz 2022.gada 31.decembrim. Derīguma termiņu iespējams pagarināt tikai tām dāvanu kartēm, kas izsniegtas kā atmaksa par atceltajiem lidojumiem Covid-19 pandēmijas dēļ un kas joprojām ir derīgas.

Pasažieriem, kuri vēlas pagarināt dāvanu karšu derīguma termiņu, jāsazinās ar "airBaltic" zvanu centru.

Jau vēstīts, ka "airBaltic" koncerns pērn strādāja ar 142,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 72% mazāk nekā gadu iepriekš, bet koncerna zaudējumi pieauga 29 reizes un sasniedza 264,6 miljonus eiro. "airBaltic" grupā ietilpst mātessabiedrība "Air Baltic Corporation" un meitasuzņēmumi SIA "Baltijas kravu centrs", AS "Aviation Crew Resources", SIA "Air Baltic Training" un SIA "Loyalty Services".

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību "airBaltic" kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 3,86%.