VIDEO: Autovadītājs bez tiesībām, alkohola reibuma stāvoklī bēg no policijas

 
©Ekrānuzņēmums no Facebook

Aizvadītās nedēļas nogalē, 6. jūnijā, Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa amatpersonas saņēma informāciju, ka persona, vadot transportlīdzekli „Mercedes-Benz Sprinter”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus un, iespējams, ir alkohola reibumā, informē Valsts policija.

Policisti pēc norādītajām pazīmēm pamanīja atbilstošu automašīnu Jēkabpils novada Krustpils pagastā.

Kad policijas amatpersonas aicināja transportlīdzekļa vadītāju apstāties, viņš nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām un uzsāka bēgšanu, kuras laikā tika bojāta dienesta automašīna.

Transportlīdzekli izdevās apturēt Jēkabpilī, Rīgas ielā.

Kad likumsargi 1997. gadā dzimušajam vīrietim veica alkohola pārbaudi, viņa izelpā tika konstatētas 2,90 promiles. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka autovadītājam nav iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Policisti vīrieti aizturēja.

Saistībā ar notikušo ir sākts viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Tāpat sākts viens administratīvā pārkāpuma process par nepakļaušanos likumsargiem un bēgšanu.

Par šo pārkāpumu 1997. gadā dzimušajam vīrietim piemērots naudas sods 1200 eiro, kā arī atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz 5 gadiem.

Otrs administratīvā pārkāpuma process sākts par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, neievērojot drošu intervālu, un vīrietim piemērots naudas sods 25 eiro.

Valsts policija aicina ikvienu transportlīdzekļa vadītāju atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana ir bīstama ne tikai pašam transportlīdzekļa vadītājam, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, un pārgalvībai var būt traģiskas sekas.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!