Komentāri / Elektroskrejriteņi jādabū nost no ietvēm
 

75 komentāri

AAlla Borisovna
Tiešām jau nu Ņūtona binoms. Ja gribas prom no ietvēm, pārceliet elektroskrejriteņus uz veloceliņiem.
21.augusts 2019, 6:49 Atbildēt
RRepublika
Ja man braucot ar velosipēdu skrejriteņieši sāks traucēt, liks bremzēt izvairoties no sadursmes, mest slaidus lokus pa veloceliņu, es viņus vienkārši fiziski triekšu nost, es tak neiešu lauzt katra muļķa dēļ velosipēdu kura cena ir vismaz piecas reizes augstāka par skrejriteni, pēc tam lai iet un tiesājas, skrejriteņu īpašniekiem pagaidām noteikumi nav rakstīti, viņi uz ceļa vai ietves pagaidām nav nekas. Ja daudzi no viņiem negrib braukt ar pieļaujamo, drošo ātrumu, tad lai sēž mājās vai vizinās pa pagalmu.
21.augusts 2019, 11:14 Atbildēt
NNiks
Cik saprotu tav vellapēds maksā 15k eur, un pats tu sver vismaz 200 kg, jo savādāk es nestādos kā tu varētu notriekt 100kg onkuli uz skrejriteņa...
5.septembris 2019, 11:53 Atbildēt
UUz veloceliņiem ne
skrejriteņus uz veloceliņiem, lūdzu, ne. Tie ir reāli bīstami arī divriteņiem. Ir slikta pieredze
22.augusts 2019, 17:02 Atbildēt
RRepublikai
Braucot ar skrejriteni, Jūsu aprakstīto uzvedības veidu esmu piedzīvojusi tieši no riteņbraucējiem, kuri ļoti bieži pilnīgi bez iemesla ir rupji, agresīvi un uz sacīksti un "nokošanu" pie luksoforiem tendēti. Ar savu komentāru Jūs tikko to apstiprinājāt. Negribētu Jūs sastapt uz ielas ne ar, ne bez riteņa.
27.augusts 2019, 9:34 Atbildēt
vvaldis
Vajag iestrādāt satiksmes noteikumos,ka ar skrejtiteni drīkst braukt tikai pa veloceļu.Savādāk tādu Dainas bēdu stāstu kļūs arvien vairāk.Protams izīrētāji protestēs,bet cilvēku veselība ir svarīgāka par peļņu.
21.augusts 2019, 6:58 Atbildēt
CCorbie
Autovaditajiem ir iestraadaati csn bet taapat gadas kaads kas notriec gaajeeju kas paarvietojas pa ietvi, reiz bij gadijums Balvos, policija notrieca dzheku kas pa ietvi gaaja, dzheks gaaja bojaa... Policists tika sveikaa cauri, visu safabriceja... Plus vel tadu mulkibu izsplava, dzheks bijis reibumaa, kaada starpiba ja ar bij reibumaa, gaja tak pa ietvi ne celu... Kolegis kas liecinaja pret kolegi policistu zaudeja darbu, bet lieciibaa bij - ka policists kas notrieca dzheku bij dzeeris, asinis ekspertizei nodeva cits policists, lai savejam nebutu problemu un visu varetu kkaa safabricet... Taa kaa skrejriteni nav problema, problema ir cilveki, normativos aktos vnk javeic grozijumi, ja kads kadu savaino vienalga kaa, vainigais apmaksaa arsteshanos plus kompensaciju...
21.augusts 2019, 11:50 Atbildēt
aaha
vispār jau skrejritenis ir līdzīgs velosipēdam, tikai riteņi mazāki....
21.augusts 2019, 7:06 Atbildēt
NNON
ir gan starpība, ja velosipēdists minas saviem spēciņiem, tas šitas verķis skrien ar elektrību, braucējs tikai kaifo...
21.augusts 2019, 8:23 Atbildēt
NNONam
Ja Tev skauž, nopērc Tu arī!
27.augusts 2019, 9:37 Atbildēt
AAga
Davai visu pēc kārtas. No sākuma alkānus un narkomānus ārā no pilsētas, tad zagļus ārā no valsts kabatas, un beigās tiksim galā ar skrejriteņiem!
21.augusts 2019, 7:49 Atbildēt
UUna
Un kursh regulees tos tizleñus,viñi tāpat brauks tik ātri cik gribēs.vienkårshi jåaizliedz ar likumu pårvietoties pa ietvēm,kā Tas ir Parìzē.
21.augusts 2019, 7:56 Atbildēt
JJaa
Briinos,ka tai gniidai nav nakaadas atbildiibas,taa jau cilveeku var par invaliidu pataisiit. un kas buutu,ja tiktu notriekts kaads pensionaars vai beerns????Iesuudzeet tiesaa,lai maksaa liidz pensijai.
21.augusts 2019, 8:05 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Lai iesūdzētu tiesā, ir vajadzīga nauda.
21.augusts 2019, 18:17 Atbildēt
EElofija
Tas tā nav, ka nav nekādas atbildības. Ir Civillikumā pateikts, ka katrs, kurš otram nodara skādi, ir par to atbildīgs un tā jākompensē. Maza apmēra prasība tiesā un lieta darīta. Rakstā teiktais, ka nav nekādas atbildības, ir maldinošs.
27.augusts 2019, 9:38 Atbildēt
KKoo
Kāpēc tā vietā lai nodrošinātu drošu satiksmi visi vēlas tieši pretējo? Vienmēr ir pārgalvīgi braucēji un būs. Tik Latvijā aizmirst to ka ceļš nav droš ne auto, ne gàjējiem paša seguma dēļ
21.augusts 2019, 8:06 Atbildēt
SSamakat
Ja neprot braukt, tad lai iet kājām!
Lūgums skrejriteņus nepamest uz ietvēm un brauktuvēm, jo tādējādi tie tiešām kļūst par traucēkli satiksmei.
21.augusts 2019, 8:34 Atbildēt
JJanisT
Uz cik deram ka aizliegs?
Problēma nav jaunajā pārvietošanās veidā, bet cilvēku attieksmē vienam pret otru.
21.augusts 2019, 8:44 Atbildēt
AAtcha
Pareizi.Vai cinai pret viniem nemiet kujas unturiet sev prieksa,gan kads uzdursies un citi klus pratigaki.
21.augusts 2019, 19:54 Atbildēt
PPuaro
Smadzenes vajag ieslēgt kam tās ir
21.augusts 2019, 8:53 Atbildēt
dderdz
Daina var mierīgi sūdzēt to notriecēju tiesā un prasīt, dabūt kompensāciju, ja var pierādīt kurš to izdarīja, jo ir noteikumi likumos, par netīšu vai neapzinātu miesas bojājumu, utml., un šajā gadījumā vai ir vai nav satiksmes noteikumu regulējums attiecībā uz skrejriteņiem.
21.augusts 2019, 9:05 Atbildēt
TTims
Trakākais, ka nav jau uz kurieni tos elektroskūčus pārcelt. Un cik tad ir to veloceliņu Rīgā. Tos taisot jau baigi nenopelnīs un saskaņas elektrorātam nepielīdīsi..
Vienīgais ir nomas skūteriem iebūvēt automātiskus ātruma ierobežojumus pēc GPS. Vecrīga 5, apkārtne 10, tālāk 20kmh. Savādāk neviens te LV neko neievēros. Diemžēl.
21.augusts 2019, 9:07 Atbildēt
EElofija
Un riteņbraucējiem, lūdzu, tādus pašus ierobežojumus. Kamēr nebija skūteristu, visi lamāja velosipēdistus, ka tie pa ietvēm nesas kā traki. Tagad atrasts cits grēkāzis, bet velosipēdisti joprojām turpina nesties kā traki pa ietvēm, tikai par to pēkšņi visi piemirst. Izklausās pēc tēmētas kampaņas pret skūteristiem. Uz ielām vairums braucēju ir korekti un pieklājīgi. Bet acīs, protams, lien tikai tie dullie. Starp citu, tāpat kā dullie autobraucēji, dullie riteņbraucēji un citi dullie, kuriem nevajag palīglīdzekļus, lai tādi būtu.
27.augusts 2019, 9:43 Atbildēt
JJevlampijs
pievienojos.
28.augusts 2019, 9:50 Atbildēt
dderdz
Uzskatu ka velosipēdistiem un elektroskrejistiem, gan gājējiem vajadzētu papildus mācīties iešanas unbraukšanas kultūru, ētiku un morāli, atbildību, utml., ne tikai praksi un virspusēji noteikumus, bet iepazīstināt ar dažiem LR Krimināllikuma pantiem.
21.augusts 2019, 9:10 Atbildēt
KKKK
Cilvēks piedzimst ar divām kājām, nevis ar diviem vai četriem riteņiem, tāpēc uz ietves priekšrokai jābūt gājējiem. Transporta plūsmā galvenais ir iekļauties kopējā ritmā un uz ietves vairākums ir gājēji, tāpēc skūtera ātrums jānosaka pēc gājēja vidējā ātruma.
21.augusts 2019, 9:18 Atbildēt
fffff
katru dienu braucu ar auto un tie ''drausmīgi bīstamie skrejriteņi'' man problēmas nav sagādājuši atšķirībā no pderasiem kas nerāda pagriezienus. jbanie liberasti ar saviem ierobežojumiem ejiet drst mīkstie pederi
21.augusts 2019, 9:24 Atbildēt
KKika
Hei NRA, vai šāds komentārs var būt publiski lasāms?!!!!
21.augusts 2019, 10:07 Atbildēt
DDainis
Aizej izgulies, pirms komentārus skrebelēt :(
21.augusts 2019, 15:14 Atbildēt
AArnis
kas par valsti - visur aizliegumi, ierobežojumi, cilvēki sanaidoti viens ar otru skatās kā vilks viens uz otra, diktatoru valdība un 40 % cilvēku strādā valsts pārvaldē īsti neko nedarot- tie necilvēki vienu gan dara uzspiež cilvēkiem jaunus likumus lai kā slapju dvieli izspiestu no tā naudu, ko tas nopelnījis grūtā darbā. Šajā gaudu rakstā runa nav par cilvēkiem bet kādu nodokli uzlikt tiem skūteriem- savadāk diktātori nesaprašanā - itkā ekstra bet neviena aita par to papildus nemaksā.
21.augusts 2019, 9:31 Atbildēt
KKika
Cien., Arni. Šādas situācijas diemžēl rodas tikai bezatbildīgu cilvēku dēļ, kuri grib lai valsts pret viņiem izturas cilvēcīgi, bet paši citus par cilvēkiem neuzskata un neciena, pat apdraud. Mana pārliecība - ja esi iegādājies jebkura veida transporta līdzekli - lūdzu lieto satiksmē paredzēto TRANSPORTA joslu - pilsēta tā ir iela, nevis ietve!!!
21.augusts 2019, 10:04 Atbildēt
AArnis
cien kika - satiksmē nav paredzēto joslu elektriskajiem skrejriteņiem pagaidām nav tādu noteikumu, bet jūtu drīz būs. Un cilvēkus es cienu ... cik tie ir pelnījuši pēc darbiem. Ps man pašam elektroskrejriteņa nav un drīzāk nekad nebūs. bezatbildīgi cilvēki ir visās jomās- piemēram ja saskrienas divas mašīnas - neviens nekliedz aizliegsim- vienkārši ieliek kārtējo abs stūrī kur nejēga sasita galvu un parādās kārtējais liekēdis, kas atbild tieši par to detaļu ''drošības'' vārdā. tas nebūt nenozīmē, ka palika drošāk vinkārši slogs valstij un sabiedrībai palielinājās par vienu cilvēku.
21.augusts 2019, 10:43 Atbildēt
iierednis
un 40 % cilvēku strādā valsts pārvaldē īsti neko nedarot- ari devusies uz randiņu ar vīru - kopīgi vakariņot nevis uz virtuvi savu zupu strebt....
21.augusts 2019, 9:46 Atbildēt
KKika
Ne riteņiem, ne skrejriteņiem nav jāatrodas uz ietves NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!!!
21.augusts 2019, 9:50 Atbildēt
AAstra
absolutely right
21.augusts 2019, 20:06 Atbildēt
SSifs
Nevis valsts vainīga, bet atsaldētie, kas nesas pa ietvēm ar 25 km / h. Velosipēdi taču arī brauc pa ietvēm- pēc noteikumiem ''netraucējot gājējiem''. Un ātrums 20 km / h uz veloceliņa vismaz eksprespasta velosipēdistiem liksies nepietiekams. Pats braucu uz 25.
21.augusts 2019, 10:01 Atbildēt
HHC
Rīgas centrā, tāpat kā daudzu citu pilētu centros šai problēmai nav cita risinājuma kā vienkārši iemācīties cienīt vienam otru un būt uzmanīgākiem. Abpusēji. Gājējiem arī ejot pa ietvi ir jāskatās, kas tuvākajā apkārtnē notiek. Arī ietve ir vieta, kur ir satiksme. Kā mēs uzmanīgi braucam ārā no stāvlaukuma vai vārtrūmes, tā arī izejot no mājas vajag uzmanīgi paskatītes pa labi, pa kreisi un tad spert nākošo soli.
Un ak jā, elektroskūtera maksimālais ātrums ir par mazu lai ar viņu brauktu pa veloceliņu. Būtu savi 40 km/h tad vēl ok.
21.augusts 2019, 13:46 Atbildēt
PPaliga
Gājējam būs viss jāskatās--citi gājēji,lai auto ar peļķēm neapsļaksta, lai riteņbraucējs neuzbrauc un tagad vēl šie elektriskie dikti. Man šķiet, ka gājējiem pēdējais laiks uziet ielās ar kuvaldu, lai aizsargātu savu dzīvību.
21.augusts 2019, 15:24 Atbildēt
HHC
Tieši tā, gājējam IR jāskatās un tas nav nemaz tik sarežģīti. Jā ejot pa ielu nevarēs lūret telefonā. Ja jau mēs sodam autovadītājus, kas braucot lieto telefonu, tad ar tādu pašu summu sodam gājējus, kas ejot skatās telefonā un summa dubultā, ja ausis aizbāztas.
22.augusts 2019, 15:17 Atbildēt
LLiene
Vārds vietā!
22.augusts 2019, 11:09 Atbildēt
VVairogs
Viss ir vienkārši, nav jādibina Satiksmes Ministrijs Skrejriteņu Aģentūra ar sēdekli Vecrīgā un padomi no koalīcijas partiju pārstāvjiem. Jāpielīdzina skrejriteņi velo. Tātad- vadītāja apliecība, braukšana pa ietvēm un gājēju pārejām gājēja ātrumā vai netraucējot gājējus. Murgi par civiltiesisko atbildību ir apdrošinātāju lobijs. Kāpēc valdības vīri neapdrošina savu atbildību, ja ar falšiem lēmumiem nodara valstij miljonu zaudējumus. Priekš tam ir tiesas.
21.augusts 2019, 10:08 Atbildēt