Gaidāmas izmaiņas 20 maršrutos virzienā uz Jelgavu
 
©Dmitrijs Šuļžics/F64 Photo Agency

Lai nodrošinātu ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, no šodienas gaidāmas izmaiņas 20 maršrutos virzienā uz Jelgavu, informēja Autotransporta direkcijā.

Grozījumi saistīti ar papildu pieturvietu iekļaušanu, kā arī autobusa izbraukšanas laika maiņu no pieturvietām un reisu skaita samazināšanu vai palielināšanu.

Grozījumi attiecas uz autobusu maršrutiem Jelgava-Jaunbērze, Jelgava-Līvbērze, Jelgava-Bērzi-Emburga-Stūri-Jelgava, Jelgava-Lielplatone-Eleja, Jelgava-Zaļenieki, Jelgava-Emburga, Jelgava-Svēte-Bramberģe-Tušķi-Jelgava, Jelgava-Garoza-Bērzi-Jelgava, Jelgava-Lielplatone-Eleja-Jelgava, Jelgava-Stūri-Staļģene-Jelgava, Eleja-Lielplatone-Mazeleja-Eleja, Jelgava-Ošas-Staļģene-Jelgava, Jelgava-Staļģene-Renceles, Jelgava-Eleja, Jelgava-Eleja-Kalnrozes-Ziedkalne, Jelgava-Staļģene-Jaunsvirlauka-Smedēni-Jelgava un Jelgava-Lielsesava.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Autotransporta direkcija atgādina, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits.