Tiks vērtētas sabiedriskā transporta iepirkumu līgumu laušanas iespējas

© Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency

Ir nolemts slēgt līgumu ar starptautisko auditoru kompāniju SIA "Ernst & Young Baltic" par autobusu, trolejbusu un tramvaju iepirkumu līgumu laušanas iespējām un risku izvērtēšanu, informēja "Rīgas satiksme".

Saskaņā ar noslēgto līgumu EY mēneša laikā veiks uzņēmuma “Rīgas satiksme” iepirkumu procedūru un dokumentācijas juridisko izvērtēšanu un analīzi, kā arī izstrādās un iesniegs “Rīgas satiksmei” ziņojumu par finanšu darbību, juridisko ziņojumu par attiecīgo līgumu slēgšanu un izpildi, ziņojumu par krāpšanas riskiem un to novēršanu.

EY iesniegtos ziņojumus “Rīgas satiksmes” valde ņems vērā, lemjot par nākamajiem darbības soļiem.

Latvijā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvus sabiedriskos pakalpojumus par ekonomiski pamatotām cenām, veicinot efektīvākus pakalpojumus un konkurenci nozarēs. Lielā mērā tieši no šīs iestādes darba atkarīga cena, ko maksājam komfortu savā ikdienā.

Svarīgākais