Vilcienu kustība uz Tukumu atjaunota; prasīs paskaidrojumus par nokritušo koku uz sliedēm
 
©Dāvis Ūlands, F64 Photo Agency

Saistībā ar nokritušo koku Priedaines stacijas apkaimē traucētā elektrovilcienu satiksme ir atjaunota, sacīja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egons Ālers.

"Satiksme ir atjaunota, vilcieni kursēs drīz pēc saraksta. Kopumā kavējumi bija visās līnijās, visvairāk atcelto reisu bija Tukuma līnijā, kā arī sasaistes rezultātā viens reiss tika atcelts Lielvārdes virzienā," piebilda uzņēmuma pārstāvis.

"Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no pakalpojuma nodrošinātāja

"Pasažieru vilciens" atvainojas pasažieriem par sagādātajām ērtībām.

Saistībā ar kavētajiem pasažieru vilcienu reisiem, pasažieru pārvadātājs "Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no "Latvijas dzelzceļa".

Ālers sacīja, ka "Pasažieru vilciens" prasīs paskaidrojumus no pakalpojuma nodrošinātāja, infrastruktūras uzturētāja "Latvijas dzelzceļš", ņemot vērā, ka "Pasažieru vilciens" pērk pakalpojumu no "Latvijas dzelzceļa" un šajā gadījumā saņemts nekvalitatīvs pakalpojums.

Ālers atzīmēja, ka pēc incidenta apstākļu izvērtēšanas tikšot lemts par iespējamo kompensāciju pieprasīšanas no "Latvijas dzelzceļa".

Pēc Ālera teiktā, "Pasažieru vilciens" nespēj skaidrot, kā saulainā dienā bez lielām vēja brāzmām uz sliedēm varēja uzgāzties koks un, vai varēja rasties smagākas sekas, ja koks būtu uzgāzies kustībā esošam vilcienam.

Tostarp Ālers norādīja, ka iedzīvotāji, kas iegādājās biļeti uz reisu, kas tika atcelts, savu biļeti var atgriezt stacijas kasē, lai saņemtu atpakaļ naudu.

Kā ziņots, saistībā ar nokritušo koku Priedaines stacijas apkaimē traucēta satiksme visos elektrovilcienu maršrutos.

Iespējami kavējumi līdz pat stundai visiem vilcieniem visiem maršrutiem, piebilda Ālers.