Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Ulbrokā

Attēlam ir ilustratīva nozīme © Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Šodien sāksies būvdarbi reģionālā autoceļa Ulbroka-Ogre (P5) sākumposmā Ulbrokas teritorijā - no rotācijas apļa līdz krustojumam ar Cepļa ielu, pavēstīja AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Būvdarbos tiks veikta seguma reciklēšana, šķembu pamata pastiprināšana un trīs jaunu asfalta kārtu ieklāšana. "Pārbūvēs autobusu pieturvietas un apgaismojumu, atjaunos ietvi ceļa kreisajā pusē un izbūvēs no jauna labajā. Satiksme krustojumos ar Acones un Peldu ielu pēc pārbūves tiks regulēta ar luksoforiem. Būvdarbi sāksies vienā brauktuves joslā, sākot no Cepļa ielas, un to laikā satiksmi regulēs ar luksoforiem," informēja uzņēmuma pārstāvji.

Darbus veiks SIA "Lemminkainen Latvija", līgumcena 2,17 miljoni eiro (ieskaitot pievienotās vērtībās nodokli). Būvdarbi notiks līdz vasaras beigām. Iepriekš pārbūve šajā posmā veikta pagājušā gadsimta 80.gados.

Latvijā

Par Aizsardzības ministrijas savādām reakcijām virsnieku zobenu jautājumā, par kūtro dronu koalīciju, par krievu valodas valdīšanu sabiedrisko mediju telpā, par “melno Rīgu” un par Carnikavas gulbja likteni, par terorisma iespējamību Latvijā un daudz ko citu – “Neatkarīgās” saruna ar Saeimas NA frakcijas deputātu, Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja vietnieku, NA priekšsēdētāja vietnieku Jāni Dombravu.

Svarīgākais