Ilggadīgo Rīgas domes galveno juristu Liepiņu pārceļ darbā uz Pilsētas attīstības departamentu

 
©Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Ilggadīgo Rīgas domes Juridiskās pārvaldes priekšnieku Jāni Liepiņu pārcels darbā uz Pilsētas attīstības departamentu, aģentūrai LETA apstiprināja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Liepiņš no 8.februāra tiks pārcelts uz Pilsētas attīstības departamenta Administratīvās pārvaldes Saimnieciskās daļas vadītāja amatu.

Mērs skaidroja, ka šis amats Liepiņam piedāvāts un viņš piekritis.

Liepiņš aģentūrai LETA apstiprināja, ka ir panākta vienošanās par viņa pārcelšanu citā amatā, taču norādīja, ka nevēlas šo vienošanos komentēt.

Staķis teica, ka Liepiņa pārcelšana uz citu amatu nav saistīta ar kādām savstarpējām nesaskaņām vai pārkāpumiem no Liepiņa puses. Ilgus gadus nostrādājot vienā amatā, pārkāpumi var būt un arī Liepiņam esot viens rājiens, bet tas neesot galvenais iemesls rotācijai, teica mērs.

Viņš uzsvēra, ka nepieciešamas jaunas vēsmas Jurdiskajā pārvaldē un tai jākļūst spēcīgākai.

Līdz kamēr tiks izlemts, vai rīkot konkursu uz Juridiskās pārvaldes vadītāja amatu, šos pienākumus pildīs Administratīvā procesa un iekšējās kontroles nodaļas vadītāja Natālija Bulgakova.

Staķis informēja, ka pašlaik nav pieņemts lēmums par konkursa rīkošanu uz pārvaldes vadītāja amatu, taču viņaprāt, vislabākos darbiniekus var atrast tieši konkursos.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, Liepiņš darbā Rīgas domes Juridiskajā pārvaldē pieņemts pirms aptuveni 20 gadiem, 2001.gadā, kad Rīgas domi vadīja Gundars Bojārs (LSDSP).

Viņam pašlaik noteikta mēnešalga 2353 eiro pirms nodokļu nomaksas. Jaunajā amatā viņa alga būs mazāka.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!