Rīgas domē

14.okt
Neizslēdzot domstarpības atsevišķos jautājumos, partijas "Saskaņa" Rīgas domes frakcija uzskata, ka sadarbība ar "Gods kalpot Rīgai!" joprojām ir iespējama, atzina domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova (S).
 
14.okt
Šonedēļ apritēs divi mēneši, kopš Rīgas mēra amats ar Saskaņas deputātu svētību nonāca Gods kalpot Rīgai pārstāvošā Oļega Burova rokās. Taču galvaspilsētas atslēga tajās nav drošībā, jo Saskaņa ir nemierā ar partnera darbu un apsver domu saraut attiecības ar Gods kalpot Rīgai. Rīgas domes liktenis izšķirsies neilgi pēc Saskaņas kongresa.
 
10.okt
Lietās par krāpšanos ar obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atļaujām un stacijām nevienai valsts amatpersonai nav piemērots aizdomās turētā statuss, apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska.
 
9.okt
Trešdienas vakarā un ceturtdien Latvijas lielākajā daļā īslaicīgi līs, prognozē sinoptiķi.
 
8.okt
Lai gan patlaban Rīgas domes vadība līgumu lauzt ar AS "Tīrīga" neplāno, Rīgas domes Mājokļu un vides departamentam deputāti šovakar uzdeva izvērtēt līguma laušanas juridiskās iespējas un finansiālās sekas.
 
8.okt
Atkritumu apsaimniekotāji no Rīgas domes sagaida detalizētu plānu par galvaspilsētas atkritumu apsaimniekošanas zonu sadalījumu, atzina atkritumu apsaimniekotāji.
 
8.okt
Šodien plkst.13 Rīgas domes Mājokļu un vides komitejā tiks skatīts jautājums par atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, tai skaitā iespējām pārtraukt pašvaldības noslēgto sadarbības līgumu ar AS "Tīrīga".
 
4.okt
Satiksmes ministrijas (SM) iecerētā piecu gadu pilnvaru termiņa noteikšana Rīgas un Ventspils brīvostu valdes locekļiem nemazinās politiskās ietekmes riskus, sacīja Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs, galvaspilsētas mērs Oļegs Burovs (GKR).
 
4.okt
Pēc Rīgas domes Neatkarīgo deputātu frakcijas un deputātu bloka "Rīgai!" pieprasījuma otrdienas, 8.oktobra, Mājokļu un vides komitejas sēdē plānots apspriest atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, tai skaitā izvērtēt iespējas pārtraukt pašvaldības noslēgto sadarbības līgumu ar AS "Tīrīga".
 
1.okt
Pēc Administratīvās apgabaltiesas lēmuma, kas atstājis spēkā Konkurences padomes (KP) piemēroto pagaidu noregulējumu, AS "Tīrīga" sagaida tālāku rīcību no Rīgas domes par atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, pastāstīja AS "Tīrīga" valdes priekšsēdētājs Guntars Levics.
 
1.okt
Administratīvā apgabaltiesa šodien nolēma noraidīt Rīgas pilsētas pašvaldības pieteikumu, kurā lūgts atcelt Konkurences padomes (KP) lēmumu par pagaidu noregulējuma piemērošanu Rīgas atkritumu apsaimniekošanas tirgū, atklāja tiesā. 
 
1.okt
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" šogad no pašvaldības budžeta papildu dotācijā lūgs 2,5 miljonus eiro,  pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis.
 
30.sep
Rīgas domes Neatkarīgo deputātu frakcija un deputātu bloks "Rīgai!" pieprasījuši nekavējoties sasaukt Mājokļu un vides komitejas sēdi, lai risinātu jautājumu par atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā, tai skaitā izvērtētu iespējas pārtraukt pašvaldības noslēgto sadarbības līgumu ar AS "Tīrīga", informēja frakcijas pārstāvji.
 
30.sep
Reaģējot uz virkni iedzīvotāju sūdzību, sasaukta Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas sēde, ar mērķi uzklausīt pašvaldības uzņēmuma SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) skaidrojumu par to, kādēļ ūdens skaitītāju rādījumu pieņemšana no iedzīvotājiem turpmāk iespējama tikai elektroniskā veidā, informēja pašvaldībā.
 
30.sep
Pirmdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, daudzviet uzlīs, Latgalē un Sēlijā gaidāms ilgstošs lietus, prognozē sinoptiķi.
 
28.sep
Partijas "Saskaņa" Rīgas domes frakciju turpmāk vadīs Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) korupcijas lietā iesaistītais deputāts Maksims Tolstojs, publikācijā sociālajā medijā "Facebook" informēja domes priekšsēdētāja vietniece, līdzšinējā frakcijas vadītāja Anna Vladova.
 
25.sep
Neraugoties uz to, ka kopš ievēlēšanas amatā pagājis jau vairāk nekā mēnesis, Rīgas domes priekšsēdētājam Oļegam Burovan (GKR) joprojām nav izdevies izveidot vienotu darba komandu, šodien žurnālistiem atzina pats Burovs.
 
24.sep
"Rīgas satiksme" (RS) vērsusies policijā pret Rīgas domes opozīcijas deputātu Valteru Bergu (JKP) par it kā ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanu, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
 
24.sep
Satiksmes ministrija sākusi auditu Rīgas domē par valsts mērķdotāciju izmantojumu. Tiks pārbaudīts, vai pēdējo trīs gadu laikā valsts atbalsts pašvaldībai ir ticis novirzīts ceļu un ielu uzturēšanas un būvniecības darbu nodrošināšanai.
 
23.sep
Valsts policija (VP) nesen Siguldas novada domes nosūtīto iesniegumu par bērnu inficēšanos ar salmonellu pievienojusi jau iepriekš, 17.septembrī, sāktajam kriminālprocesam, informēja VP.
 
23.sep
Pašvaldības noslēgtais sadarbības līgums ar AS "Tīrīga" ir rīdziniekiem neizdevīgs un nedrīkst tikt ieviests, tā uzskata Rīgas domes Neatkarīgo deputātu frakcija un deputātu bloks "Rīgai!", kas abi ir daļa no Rīgā valdošās koalīcijas ar mēru Oļegu Burovu (GKR) priekšgalā.
 
23.sep
Pašvaldības noslēgtais sadarbības līgums ar AS "Tīrīga" ir rīdziniekiem neizdevīgs un nedrīkst tikt ieviests, tā uzskata Rīgas domes Neatkarīgo deputātu frakcija un deputātu bloks "Rīgai!".