Rīgas domē

9.feb
Lai ierobežotu bezpajumtnieku uzturēšanos Rīgas sabiedriskajās tualetēs un novērstu inventāra bojāšanu, pašvaldība sākusi vairāku galvaspilsētas sabiedrisko tualešu aprīkošanu ar maksājumu karšu (POS) termināļiem, ziņo aģentūra LETA.
2.feb
Rīgas pašvaldības Mājokļu un vides departaments, kas veic īpaši aizsargājamo dabas teritoriju pārraudzību un apsaimniekošanu galvaspilsētā, aicina lauksaimniekus līdz 12. februārim pieteikties zālāju noganīšanai dabas liegumos 2024. gada sezonā. Vēlams būtu piedāvāt noganīšanu ar liellopiem vai zirgiem, vēsta Rīgas dome.
1.feb
Piektdien, 2. februārī, plkst. 11.00 Rīgas rātsnama 1. stāva vestibilā notiks preses konference par ilgstošām satiksmes izmaiņām Ģenerāļa Radziņa krastmalā, kas saistītas ar “Rail Baltica” tilta pār Daugavu būvniecības uzsākšanu, informē Rīgas dome.
1.feb
Rīgas pašvaldība izsludinājusi apkaimju attīstības biedrībām pieteikties finansiālam atbalstam, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa. Šogad šim mērķim paredzēts finansējums 70 000 eiro.
31.jan
Rīgas domes sēdē šodien asas diskusijas raisījās par atbalstu festivāla "Positivus" rīkošanai galvaspilsētā.
31.jan
Šodien Rīgas dome noraidīja visus opozīcijas frakciju iesniegtos 66 priekšlikumus Rīgas pašvaldības budžetam.
31.jan
Rīgas dome šodien nolēma iesaldēt deputātu algas.
31.jan
Trešdien, 31 .janvārī, Rīgas domes deputāti apstiprināja galvaspilsētas budžetu 2024. gadam, kur galvenās prioritātes ir vērienīgi ieguldījumi izglītībā, pilsētvides projektos un satiksmes infrastruktūrā, plašāks sociālais atbalsts, iekšējās drošības paaugstināšana un mājokļu pieejamības uzlabošana iedzīvotājiem.
31.jan
2024.gada Rīgas pašvaldības budžets būs investīciju budžets, šodien preses konferencē teica Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
30.jan
Starptautiskās pretkorupcijas organizācijas "Transparency International" (TI) publicētajā jaunākajā Korupcijas uztveres indeksā (KUI) Latvijas rādītājs, salīdzinot ar diviem iepriekšējiem gadiem, ir uzlabojies, tomēr pieauguma temps ir lēns, un Latvija aizvien atpaliek no citām Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Sadarbības un attīstības organizācijas valstīm (OECD), informē biedrība "Sabiedrība par atklātību - Delna" ("Delna").
29.jan
Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas vadītājam Mārim Mičerevskim ("Kods Rīgai") šodien bija jāuzklausa kolēģu pārmetumi par populismu ārkārtas sēdes sasaukšanā.
29.jan
Ēdienu piegādes platforma “Bolt Food” meklē Latvijā pirmos ēdienu kritiķus – viņi būs atbildīgi par vairāk nekā 1000 Latvijas restorānu ēdienkaršu pārlūkošanu, lai pēc augstākās kvalitātes standartiem degustētu un noteiktu labākos ēdienus, un pēc tam sniegtu noderīgas atsauksmes kā pašiem restorāniem, tā arī to klientiem.
27.jan
Rīgas domes deputātu algu iesaldēšana ļaus pašvaldības budžetā ietaupīt 103 000 eiro, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē.
26.jan
Rīgas domes (RD) Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods aicina vadītājus galvaspilsētas ielās braukt uzmanīgi un ziņot par bedrēm, kuras nepieciešams labot.
25.jan
Rīgas domes 2024.gada budžeta izdevumi plānoti par nepilniem 200 miljoniem lielāki nekā ieņēmumi, šodien lēma domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
16.jan
16. janvārī Jelgavas Mūzikas vidusskola paziņoja sēru vēsti. Mūžībā devies izcils mūziķis.
13.jan
"Funkciju pārklāšanās dēļ" no amata nolemts atbrīvot Rīgas pilsētas izpilddirektora padomnieku Māri Knoku, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.
9.jan
Čehijas uzņēmumam "Škoda Vagonka" divu mēnešu laikā ir jāsasniedz 95% jauno elektrovilcienu pieejamība, otrdien preses konferencē sacīja satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P).
8.jan
Turpinot pērn iesākto tradīciju izvirzīt gada simbola statusā arī gļotsēnes, šogad par gada gļotsēni tiek iecelta trauslā lāsenīte (leocarpus fragilis), informē Latvijas Mikologu biedrības biedre Vija Sīmansone.
3.jan
Partijai "Progresīvie" būtu jāuzņemas politiskā atbildība gan par Ārtelpas un mobilitātes departamenta, gan pašvaldības reputācijas graušanu, šodien preses konferencē informēja Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis (JV).
2.jan
Daudz ir izdarīts visas kopējās valsts izpratnē par savu lomu valsts aizsardzībā, intervijā LTV raidījumā "Rīta panorāma" teica Zemessardzes komandieris Kaspars Pudāns.
1.jan
No 29.decembra plkst.17 līdz 2024.gada 2.janvāra plkst.8 ir iespējami traucējumi Valsts zemes dienesta (VZD) sistēmu darbībā, aģentūru LETA informēja VZD.