Rīgas domē

3.apr
Rīgas domes pagaidu administrācijas šodien atbalstīja lēmumu pēc abpusējas vienošanās pārtraukt darba tiesiskās attiecības ar ilggadējo pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču (GKR).
 
2.apr
Uz laiku no amata atstādinātais Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR) pēc abpusējas vienošanās tomēr plāno pārtraukt darba tiesiskās attiecībās ar pašvaldību, liecina piektdien gaidāmās Rīgas domes pagaidu administrācijas sēdes darba kārtībā.
 
1.apr
Kopš ārkārtējā stāvokļa izsludināšanas visās Rīgas patversmēs ieviesti pastiprināti drošības pasākumi, tostarp jau pie ieejas patversmē klientiem tiek mērīta temperatūra, pārrunāti pašsajūtas jautājumi, kā arī sniegta informācija par Covid-19 saslimšanas simptomiem, slimības gaitu un higiēnas un drošības pasākumiem, kas noteikti valstī, informē Rīgas domē.
 
31.mar
Rīgas domes pagaidu administrācija nekādus pārmetumus par līdzšinējo darbu neizteica, bet gan piedāvāja līdz gaidāmajām domes ārkārtas vēlēšanām doties atvaļinājumā, komentējot savu atstādināšanu, sacīja līdzšinējais Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR). 
 
31.mar
Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics no amata atstādinājis pilsētas izpilddirektoru Juri Radzeviču (GKR), noskaidroja aģentūra LETA.
 
30.mar
 Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir slēdzis pašvaldības kapsētās esošās kapličas, informēja pašvaldībā.
 
27.mar
Rīgas dome maznodrošināto ģimeņu skolēniem līdz ārkārtas situācijas beigām pārtikas iegādei reizi mēnesī nodrošinās kartes 40 eiro vērtībā, informēja Rīgas domes pagaidu administrācijas pārstāve Jana Jentkus.
 
27.mar
Kopš valstī noteiktās ārkārtējās situācijas par ierobežojumu un aizliegumu neievērošanu policijas piemērotie sodi svārstās amplitūdā no 10 līdz 150 eiro, informēja Valsts policijā (VP).
 
24.mar
Valstī Covid-19 pandēmijas dēļ izsludinātā ārkārtējā situācija, visticamāk, tiks pagarināta, izriet no otrdien pēc valdības sēdes veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) teiktā.
 
23.mar
Saeima oficiāli apstiprinājusi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu atlikšanu uz 6. jūniju un priekšvēlēšanas aģitācijas perioda, kurā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzskaita partiju tēriņus, atsākšanu no nulles. Ņemot vērā KNAB apkopotos partiju līdz šim veiktos ieguldījumus, pasīvākā savā kampaņā bijusi Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), bet agresīvākā – Attīstībai/Par! un Progresīvo alianse.
 
20.mar
Rīgas teritorijā ir slēgti bērnu rotaļlaukumi, kas atrodas pie izglītības iestādēm, tostarp arī Centra sporta kvartāls, pastāstīja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
 
19.mar
 Covid-19 pandēmijas radītajām problēmām tupinoties, pēc mēneša augļu un dārzeņu tirdzniecības nozare Latvijā var bankrotēt, aģentūrai LETA pauda Latvijas Augļu un dārzeņu tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Uldis Jaunzems.
 
18.mar
Ņemot vērā esošo situāciju valstī un pieaugošo saslimšanu skaitu un rūpējoties par savu darbinieku un valsts iedzīvotāju veselību un drošību, LIDO valde pieņēmusi lēmumu uz laiku apturēt visu restorānu un veikalu darbību, informē uzņēmums.
 
17.mar
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) neizslēdz nepieciešamību vēlreiz pārcelt uz 6.jūniju jau pārcelto Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu datumu, šodien valdības sēdē paziņoja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).
 
17.mar
Rīga ir vienīgā pašvaldība, kas nav apstiprinājusi savu 2020. gada budžetu. Nu vairs nav ne domes priekšsēdētāja, vietnieku un pašvaldības deputātu. Viņi pašlikvidējās no politiskā darba Rīgas pašvaldībā, tā arī nepieņemot tik svarīgo dokumentu. Tagadējā Rīgas domes vadība jeb pagaidu administrācija cieši nesola, ka budžets tiks pieņemts līdz jaunām pašvaldības vēlēšanām šā gada jūnijā.
 
17.mar
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju koronavīrusa Covid-19 dēļ, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi pārtraukuši klientu apkalpošanu klātienē.
 
17.mar
Ministru kabinets šodien atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ierosinājumu saistībā ar Covid-19 izplatību pārcelt Rīgas domes vēlēšanas uz šī gada 6.jūniju.
 
13.mar
Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nams šodien apmierinājis partijas "Alternative" pieteikumu un noteicis, ka Rīgas domes vēlēšanām jānotiek šī gada 2.maijā, nevis sākotnēji plānotajā 25.aprīlī, liecina rīcībā esošais tiesas spriedums.
 
13.mar
Jaunā konservatīvā partija (JKP) ir pieņēmusi lēmumu jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatīšanās riska dēļ apturēt Rīgas domes priekšvēlēšanu kampaņu, vienlaikus mudinot apsvērt iespēju pārcelt gaidāmās vēlēšanas. To pašu mudina darīt arī Zaļo un zemnieku savienība (ZZS).
 
13.mar
Turpmāk ārkārtas tālruņa dispečeri analīžu veikšanai uz koronavīrusa izraisīto slimību "Covid-19" pacientus ar viegliem simptomiem varēs novirzīt arī uz Latvijas Infektoloģijas centra (LIC) teritorijā esošo mobilo punktu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).
 
12.mar
No šodienas, 12.marta, ir paplašināts koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 īpaši skarto valstu saraksts, tajā iekļaujot arī Nīderlandi, Lielbritāniju, Zviedriju, Norvēģiju, Beļģiju, Dāniju, ASV, Grieķiju un Islandi, šodien nolēmusi Valsts operatīvā medicīniskā komisija (VOMK).
 
7.mar
Bijušais žurnālists Ansis Pūpols gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās tomēr nestartēs.