Rīgas domē

25.jan
Partijas "Saskaņa" Rīgas domes deputāts Mihails Kameņeckis prognozē, ka atkārtotajā mēģinājumā izdosies nonākt līdz balsojumam par Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) atlaišanu no amata.
 
24.jan
Partija "Saskaņa" Rīgas domē iesniegusi kopā ar deputātu bloku "Rīgai" savāktos nepieciešamos 20 parakstus, lai rosinātu Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) atlaišanu no amata, apstiprināja Burova padomniece Baiba Gailīte.
 
23.jan
Rīgas domes "Saskaņas" frakcija informē, ka savākti nepieciešamie deputātu paraksti, lai atkārtoti izskatīšanai domē iesniegtu lēmumprojektu par domes priekšsēdētāja Oļega Burova atbrīvošanu no amata.
 
22.jan
Partijas "Saskaņa" frakcijas lēmums neatbalstīt pašvaldības 2020.gada budžetu ir bezatbildīga un nožēlojama rīcība attiecībā pret rīdziniekiem, uzskata Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
22.jan
Arī atkritumu apsaimniekotājs "Lautus" atsaucis Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) iesniegto sūdzību par Rīgas domes konkursu sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu galvaspilsētas administratīvajā teritorijā, šorīt intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" pavēstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
21.jan
Aizvadītajā diennaktī reģistrēti šogad pirmie divi meža ugunsgrēki Latvijā, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.
 
20.jan
"Saskaņa" atkārtoti ir sākusi parakstu vākšanu par Rīgas domes ārkārtas sēdes sasaukšanu Oļega Burova (GKR) atbrīvošanai no mēra amata, pastāstīja Rīgas domes deputāts Sandris Bergmanis (S).
 
20.jan
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) patlaban par amata iespējamo zaudēšanu nedomā, bet tā vietā aicina deputātus mobilizēties un turpināt darbu pie pašvaldības budžeta pieņemšanas.
 
20.jan
"Saskaņas" frakcija joprojām ir noskaņota censties panākt Oļega Burova (GKR) atbrīvošanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata, atzina "Saskaņas" frakcijas vadītājs Maksims Tolstojs.
 
18.jan
Itālijas muzejā atrasta glezna, kas bija paslēpta ēkas ārsienā, ir apstiprināta kā nozagts Austrijas mākslinieka Gustava Klimta darbs "Kundzes portrets" ("Portraet einer Dame"), piektdien paziņoja prokurori divus gadu desmitus pēc šī mākslas darba pazušanas.
 
18.jan
Lai izvērtētu iespēju lauzt 11 miljonus eiro vērto iepirkumu par jaunas grāmatvedības un finanšu vadības sistēmas ieviešanu pašvaldībā, Rīgas dome piesaistīs ārējos auditorus.
 
17.jan
Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” pārliecinoši atzina, ka no Rīgas mēra amata neatkāpsies: “Deputāti daudz emocionāli runā no tribīnes, arī es esmu emocionāls, bet iedzeru kādu nomierinošu tēju, miega zāles uz nakti un turpinu strādāt.”
 
17.jan
Ņemot vērā, ka nākamnedēļ Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) komisija vērtēs uzņēmumu "Eco Baltia vide" un "Lautus" iesniegtās sūdzības par Rīgas sadzīves atkritumu konkursu, apsaimniekošanas uzņēmumi neizslēdz, ka pēc sūdzību izskatīšanas Rīgas domei varētu nākties pagarināt pieteikšanos galvaspilsētas sadzīves atkritumu konkursam, pastāstīja atkritumu apsaimniekotāji.
 
16.jan
Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova (S) un vietnieks Druvis Kleins šodien ārkārtas sēdē zaudēja savus amatus, jo par viņas gāšanu kopā ar opozīciju nobalsoja arī vairāki valdošajā koalīcijā esošās "Gods kalpot Rīgai" (GKR) deputāti.
 
15.jan
Deputātu bloku "Rīgai" pārstāvošais Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Kleins apsver iespēju atkāpties no vicemēra amata
 
15.jan
Rīgas domes opozīcijas partijas iesniegušas nepieciešamos parakstus, lai sasauktu ārkārtas sēdi un lemtu par abu galvaspilsētas vicemēru atstādināšanu, pastāstīja nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas domes frakcijas vadītājs Dainis Locis.
 
14.jan
Rīgas 2020.gada budžeta izdevumi šogad tiek plānoti 1,05 miljardu eiro apmērā, bet ieņēmumi - 940 miljonu eiro apmērā, pastāstīja Rīgas domes Finanšu departamenta direktora pienākumu izpildītājs Uldis Rakstiņš.
 
14.jan
Deputātu bloks "Rīgai" nav gatavs Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) vadībā balsot par pašvaldības 2020.gada budžetu, apliecināja bloku pārstāvošais vicemērs Druvis Kleins.
 
14.jan
Rīgas domes Budžeta komisija otrdien, 14. janvārī, izskatīja pilsētas 2020. gada budžeta projektu.
 
14.jan
Rīgas domes Budžeta komisija šodien skatīja pašvaldības 2020.gada budžeta projektu, taču koalīcijas partneru - "Saskaņas" un deputātu bloka "Rīgai" - pārstāvji tajā nepiedalījās, lai gan tieši viņu balsis nepieciešamas budžeta apstiprināšanai, novēroja aģentūra LETA.
 
13.jan
Pagājušā gada laikā nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši 26 nodarbinātie, liecina Valsts darba inspekcijas (VDI) mājaslapā publicētā informācija.
 
10.jan
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) rezolūcijā veselības ministrei Ilzei Viņķelei (AP) un labklājības ministrei Ramonai Petravičai (KPV LV) ir uzdevis rast risinājumus paliatīvās aprūpes pieejamības nodrošināšanai.