Rīgas domē

18.apr
No 1. maija vairākos pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) minibusu un ekspresbusu maršrutos spēkā stāsies izmaiņas maršrutu shēmās un kustības sarakstos. Aicinām pasažierus pievērst uzmanību un savlaicīgi iepazīties ar gaidāmajām izmaiņām.
 
17.apr
Rīgas domes deputāta Viļņa Ķirša (V) pārstāvis tiesā strīdā starp deputātu un atstādināto Rīgas mēru Nilu Ušakovu (S) Jānis Meija šodien tiesā pārmeta Ušakovam domes resursu izmantošanu personīgām vajadzībām, proti, uz vēstulēm, kas sūtītas tiesai, esot atrodami Rīgas domes zīmogi.
 
17.apr
Šodien plkst.10 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa skatīs no amata atstādinātā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) prasību pret Rīgas domes deputātu Vilni Ķirsi (V) par goda un cieņas aizskaršanu, informēja Ķirsis.
 
15.apr
Koalīcija šodien turpinās mēģinājumus vienoties par vienu kandidātu Valsts prezidenta amatam.
 
14.apr
Jaunais Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks (S) skaidrā naudā ir uzkrājis 72 397 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.
 
10.apr
Rīgas domes opozīcijas deputāti šodien nepiedalījās balsojumā, kā rezultātā Finanšu un administrācijas lietu komiteja nevarēja pieņemt lēmumu par Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Vadima Baraņņika (S) komandējumu uz Maskavu.
 
10.apr
Valsts policija (VP) pagājušajā nedēļā vērienīgā operācijā aizturējusi desmit Latvijas aktīvākos bērnu pornogrāfijas glabātājus un izplatītājus, trešdien žurnālistus informēja VP Dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Oļegs Lavčinovskis.
 
7.apr
Piektdien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nosūtīja KNAB un Ģenerālprokuratūrai lūgumu izvērtēt, vai Rīgas mēra Nila Ušakova darbībā nav saskatāma krāpšana, ziņo LTV raidījums “de facto”.
 
6.apr
Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (S) atstādināšana no amata un dalība Eiropas Parlamentu (EP) vēlēšanās varētu būtiski ietekmēt varas sadalījumu Rīgas domē, aģentūrai LETA sacīja politologs, sabiedrisko attiecību aģentūras "Mediju tilts" līdzīpašnieks Filips Rajevskis.
 
5.apr
Par Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju ieceltais Oļegs Burovs (GKR) cer, ka turpmāko mēnešu laikā viņam izdosies mazināt politisko saspringumu domē un būs iespējams veiksmīgāk risināt saimnieciskus jautājumus.
 
5.apr
No amata atstādinātajam Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam (S) nevienā no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajām krimināllietām nav piemērots procesuālais statuss.
 
5.apr
Neviens no Rīgas mēra biroja darbiniekiem netiks atlaists un arī no amata atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) turpinās darbu savā pašreizējā kabinetā.
 
5.apr
Rīgas domes opozīcijas partiju ieskatā, domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (S) atstādināšana no amata sevišķi neuzlabos sadarbību ar valdošo koalīciju.
 
5.apr
Rīkojumu par Rīgas domes priekšsēdētāja pilnvaru uzticēšanu vicemēram Oļegam Burovam (GKR) Nils Ušakovs (S) parakstījis vēl pirms atstādināšanas no šī amata.
 
5.apr
Partija "Saskaņa" tās biedra, Rīgas mēra Nila Ušakova atstādināšanā saskata politisku izrēķināšanos, tādu viedokli paziņojumā medijiem paudis viens no partijas līderiem, tās Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs.
 
5.apr
Rīgas mēra Nila Ušakova (S) atstādināšana no amata bija pamatota, jo satiksmes joma viņam nerūpēja, šorīt intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" teica satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
5.apr
No Rīgas domes priekšsēdētāja amata atstādinātais Nils Ušakovs (S) gatavojas pārsūdzēt šo lēmumu un ir pārliecināts, ka visi pārmetumi tiesā būs apgāžami, to viņš sacīja telefonintervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".
 
5.apr
No Rīgas domes priekšsēdētāja amata atstādinātais Nils Ušakovs (S) gatavojas pārsūdzēt šo lēmumu un ir pārliecināts, ka visi pārmetumi tiesā būs apgāžami, to viņš sacīja telefonintervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma".
 
4.apr
Var pieņemt prettiesisku lēmumu par manu atstādināšanu, bet "piekaut" nesanāks, intervijā raidījumā "900 sekundes" izteicās Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).
 
3.apr
Valsts drošības dienests (VDD) ir nolēmis atteikt sākt kriminālprocesu par Rīgas domes sadarbību ar Krimas tilta projektētājiem, jo pašvaldība sadarbību ar uzņēmumu sākusi pirms sankciju režīma ieviešanas, šādu atbildi uz savu iesniegumu no VDD saņēmusi Rīgas domes "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) frakcija.
 
1.apr
Šobrīd visas Rīgas domes atlaišana netiks rosināta, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).
 
1.apr
Nauda nesmird, un jebkāds tās avots ir valstij pieņemams, ka tikai valsts budžets papildinās un tiek iegūta nauda problēmu risināšanai? Vai tomēr valsti nevar vadīt kā uzņēmumu, kur galvenais ir peļņa? Šādas pārdomas rosināja Finanšu ministrijas (FM) aprēķins par to, kādu robu valsts budžetā iecirstu azartspēļu vietu slēgšana.