Rīgas domē

3.jūl
Pirmdien partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) mēra kandidāts Oļegs Burovs iepazīstinās ar partijas deputātu kandidātu sarakstu un programmas prioritātēm Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, uzzināja partijā.
 
1.jūl
Partijas "KPV LV" Rīgas domes vēlēšanu saraksta prezentācija ne ar ko nepārsteidza. Blāvas, pagarlaicīgas runas, jebkādu uzskatāmu materiālu trūkums un aprauts pasākuma noslēgums bez aicinājuma uzdot jautājumus klātesošajiem saraksta līderiem.
 
30.jun
Pārdefinējot galveno Rīgas problēmu – ne vairs korupcija, bet Rīgas pašvaldības uzņēmumos plaši izmantotais ārpakalpojums, Satversmes aizsardzības biroja uzticību zaudējušais bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro ir pārliecināts, ka viņam politisko partiju reitingu pašās beigās esošo “KPV LV” izdosies ievest Rīgas domē.
 
29.jun
Interesi par viesnīcas "Europa Royale Rīga" aktīvu iegādi izrādījušas vairākas personas, un saņemti arī vairāki potenciālo pircēju piedāvājumi, pavēstīja SIA "Europa Group" maksātnespējas administrators Jānis Balodis.
 
29.jun
Politiskās partijas "KPV LV" Rīgas mēra kandidāts būs agrākais ekonomikas ministrs un Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Ralfs Nemiro.
 
28.jun
Bijušais Rīgas mērs, pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (S) ir pārsūdzējis sev nelabvēlīgo tiesas spriedumu par atstādināšanu no galvaspilsētas domes priekšsēdētāja amata, liecina publiski pieejamā informācija.
 
25.jun
Garajās Jāņu brīvdienās peldēšanās traģiski beigusies 11 cilvēkiem, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.
 
24.jun
Latvijā 33% iedzīvotāju atpūtas ceļojumus ārpus Latvijas mēdz uzticēt tūrisma firmām, liecina tūrisma kompānijas "Latvia Tours" ceļojumu indeksa dati.
 
18.jun
Eiropas Savienībai (ES) ir nepieņemami, ka Apvienotā Karaliste selektīvi izvēlas dažus politikas virzienus un cenšas panākt, lai pēc breksita tai būtu piekļuve vienotajam tirgum, tādu nostāju pieņemtajā rezolūcijā paudis Eiropas Parlaments (EP).
 
17.jun
Ik gadu Jāņos Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi ar ieslēgtām bākugunīm traucas pie vairākiem simtiem līgotāju, kuri cietuši dažādos nelaimes gadījumos vai guvuši smagas traumas. Lielākā daļa negadījumu notiek, zaudējot modrību un neievērojot drošību pie ugunskuriem, griliem vai ūdens tuvumā, tāpat gadu no gada mediķiem svinību laikā nākas veikt reanimācijas pasākumus kādam, kuram, pēc aiztrīšanās ar gaļu, apstājusies sirdsdarbība un elpošana.
 
16.jun
Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās iedzīvotājiem būs iespēja veikt iecirkņu nomaiņu arī elektroniski vai izmantojot pasta starpniecību, paredz valdības šodien atbalstītie grozījumi Rīgas domes atlaišanas likumā.
 
12.jun
Saeimas deputāte Ieva Krapāne (KPV LV) saskata politisku pasūtījumu viņas maksātnespējas procesa administratora un tiesneša nomaiņā, kuri uzrauga šo procesu.
 
11.jun
Rīgas domes pagaidu administrācijas šodien nolēma atjaunot sabiedriskā transporta braukšanas maksas atlaides visām sabiedrības grupām tādā apmērā, kādas tās bija pirms Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajām izmaiņām.
 
9.jun
Mežaparka Lielās estrādes atjaunošanai Rīgas dome no Valsts kases ir pieteikusi aizņēmumu 87,8 miljonu eiro apmērā, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde pavēstīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktore Aija Rimcāne.
 
7.jun
Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību auditi kopumā izmaksājuši vairāk nekā 316 700 eiro.
 
5.jun
"Attīstībai/Par!" un "Progresīvo" kopīgā saraksta Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Staķis (AP) nolicis Saeimas deputāta mandātu, apstiprināja politiķis.
 
4.jun
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) ārsti nereti savā darba ikdienā, īpaši vasaras periodā, saskaras ar paaugstinātu bērnu traumatismu. Lielākajā daļā gadījumu šīs traumas varēja nenotikt, ja ievērotu piesardzību un rūpētos par drošību. Vienlaikus nākas atgādināt, ka tieši BKUS ir vieta, kur bērniem sniedz palīdzību smagu traumu gadījumos visu diennakti.
 
2.jun
Šodien hidraulisko pārbaužu laikā Rīgā, Ziepniekkalnā un Torņkalnā, nebūs karstais ūdens, informē AS "Rīgas siltums".
 
1.jun
No šodienas Rātsnama zvani sāks atskaņot jaunu skaņdarbu izlasi ar komponista Mārtiņa Brauna aranžētajām melodijām. "Es centos viegli. Visas melodijas varbūt nav vieglas, bet es centos tā, lai sagurušam cilvēkam šī zvanu mūzika neliktu justies vēl nogurušākam, tie nav nekādi kapu zvani. Būs gan jautras, gan priecīgas, gan tradicionālas melodijas," pauž Brauns. 
 
1.jun
Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu oficiālais aģitācijas periods būs spēkā no 7.jūlija līdz 29.augustam, vēsta Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).
 
31.mai
Raidījumam "Nekā personīga" kļuvis zināms par kādu interesantu piedāvājumu, ko pirms diviem gadiem saņēma Alūksnes pašvaldība. Kāda valsts iestāde, kas Krievijā rūpējas par drošību mežos, gribējusi ap Alūksnes ezeru uzstādīt novērošanas kameras. To serveri glabātos Krievijā un iekārtas apkalpotu firma, kam ir sasitība ar Krievijas armijas vienību digitalizāciju. Starp citu tieši blakus Alūksnes ezeram atrodas Latvijas armijas bāze, ko šīs Krievijas kameras varētu izspiegot.
 
31.mai
Šodien ir pēdējā diena, kad Rīgā pašlaik nedeklarētajiem vēlētājiem ir iespējams deklarēties pašvaldībā, lai varētu piedalīties Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.