Ja neizdosies stabilizēt situāciju, Burovs gatavs ārkārtas vēlēšanām

 
©Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

“Vakar “Saskaņa” savā frakcijā, piedaloties partijas priekšsēdētājam Urbanovičam, pieņēma lēmumu, ka pieprasa mums nekavējoties atbrīvoties no neatkarīgo deputātu frakcijas, četriem bijušajiem saskaniešiem, kuri vasarā tika izslēgti no frakcijas. Viņi pieprasa arī Rīgas vicemēra Vadima Baraņņika atbrīvošanu no amata,” attiecības Rīgas domes koalīcijā starp “Saskaņu” un “Gods kalpot Rīgai” RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” komentēja Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR).

Burova skatījumā “Saskaņa” pieprasa lēmumu pieņemt visai kategoriskā formā, un, ja tas netiks nekavējoties izdarīts, viņi varot aiziet no koalīcijas. Vakar “Gods kalpot Rīgai” frakcija izskatījusi šo jautājumu un nolēmusi, ka starp svētkiem - 11. un 18. novembri lēmumu pieņemt nebūtu prātīgi.

Mēs izlēmām šo jautājumu skatīt pēc valsts svētkiem 20.novembrī. Mums ir paredzēta paplašinātā valdes sēde, kurā piedalīsies visi GKR frakcijas deputāti, arī partijas priekšsēdētājs Andris Ameriks, kurš nākamnedēļ būs Rīgā, un mēs kopā pieņemsim lēmumu. Vakar vairāki manas frakcijas deputāti uztvēra visu notiekošo kā šantāžu,” situāciju Rīgas domē skaidroja Burovs.

Burovs arī apliecināja, ja neizdosies stabilizēt situāciju starp abām pusēm, viņš ir gatavs ārkārtas vēlēšanām un viņš tajās piedalīsies.