Komentāri / Nacionāļi par Rīgas atbrīvošanas svinībām vēršas drošības dienestā
 

66 komentāri

aapnicis
Nu ko ņemties, jau sen vajadzēja izdzīvot to 5 kolonnu
30.oktobris, 17:35 Atbildēt
RRaimonds
Vai Tu Emma piedāvā mūsu "nacionāļiem" nodarboties ar seksu?
Un tad viņi aizmirsīs par Rīgas atbrīvošanu?
30.oktobris, 20:01 Atbildēt
EEmma
Nē,es piedāvāju tev Raimond nodarboties ar sexu,citādi tev,nabadziņam,jāapmierina pašam sevi un jāguļ ar dirsā iebāztu pirkstu.
31.oktobris, 12:47 Atbildēt
KKo saka Saskaņotāji
"Pašol nah…, bļ@ģ ?
30.oktobris, 23:43 Atbildēt
MMagne
Bet latvija vel joprojam nav atbrivota no nacistiem..tie iznicina savu tautu bez iirociem..slepdamies aiz tik patriotiska saukla navimcpnaka apvieniba..korumpantu banda kad jus ems pue dziesmas
30.oktobris, 17:39 Atbildēt
MMagnei
Nu tu lej šķidru
30.oktobris, 18:08 Atbildēt
FFēlis
Nav jau tā, ka galīgi šķidru, bet nevar jau to norakstīt uz nacionāļiem vieniem. Jebkurš "politiskais spēks", tiekot pie varas Latvijā, domā tikai par to, kā piesist kabatas. Visi bez izņēmumiem, lai kādā nišā pozicionētos. Acīmredzot tādi mēs esam, jo neba tos "politiķus" importējam. Un jā, tādus "atbrīvošanas svētkus" jālauž saknē. Ne kādas kaujas par Rīgu bija ne kā. Karoja tikai atņemot pulksteņus vietējiem. Uri, uri! Sturmētāji, hujeva!
30.oktobris, 19:33 Atbildēt
IIgo
tad tāpēc Rīga maršē fašisti?
31.oktobris, 6:30 Atbildēt
kkrievs LV pilsonis
Rīgā fašistu nav. Bet Maskavā ir pilns ar nacistiem un nacistu atbalstītājiem - Maskavā nekrievu un svešo slepkavības ir ikdiena, diemžēl.
31.oktobris, 11:54 Atbildēt
UUdo Ulbergs
"Nācijas" masveidīgā dziļā aprobežotība, gadsimtiem ilgi ģenētiski nostiprinātā verdziskā paklausība sintezē ar veikli iezombēto kompradoru garu pēcpadomju laikā noteikti traucē saprast galveno - Uzvara izglāba latviešu tautu no nacistu ieplānotā latviešu holokausta. Noteikti tiekamies ar parādību, kura, kā saka, nepaliek bez Dieva soda. Un sods ir nīkuļojošā dzīve, tautas izmiršana, kriminālais kapitālisms, pēdējās vietas Eiropas visos statistiskajos apkopojumos. Kā var saprast, viens no nacistu plānotās latviešu iznīcināšanas iemesliem bija mežonīgā nepateicība, ar ko joprojām ir slaveni latvieši un viņu zemcilvēku slānis. Aizvadītajos 30 gados latvieši darīja visu, lai pierādītu Alfrēda Rozenberga u.c. viedokļa pareizību.
30.oktobris, 17:42 Atbildēt
KKreminam
Udo- esi slims ar galvu.
30.oktobris, 18:09 Atbildēt
ZZaķitis
Malacis ,piekritu ! Nāvi vacu okupantiem !
30.oktobris, 18:24 Atbildēt
ddeSoto
Udo ir malacis, patiesību stāsta
30.oktobris, 19:10 Atbildēt
JJanka Pipars
To Udo Ulbergs....Tu piektas kolonas rupor! Brauc uz savu faterlandi ,putolandi ,tur vari muti palaist,un ari tur sēdēsi gulāgā ,ilgi sauli neredzot,to tev tovarisč izkārtos.
30.oktobris, 17:51 Atbildēt
nneņem galvā
Ulbergam Priedītim sirdij tuvāks ir tas režīms,kurš veica hokokaustu pret latviešiem Krievijā pag.gs.trīsdesmitajos gados un vēlāk Latvijā un Sibīrijā.Krievijā pilnīgi pietika ar to,ka pasē bijā rakstīts-latyš,lai sekotu pavēle-nošaut!Gaumes lieta,tā teikt.
30.oktobris, 18:19 Atbildēt
IIgo
no kurienes tev tadas stulbibas galvā?
31.oktobris, 6:32 Atbildēt
RRrr
Udo, piekrītu! Tā ir!!!!
30.oktobris, 17:55 Atbildēt
ppiekrīti
Tas taču daudz humānāk,ja holokaustu veic staļinists nevis hitlerietis.Pavisam cits kaifs.
30.oktobris, 18:23 Atbildēt
LLapa
Naivie. No DP būs čušs.
30.oktobris, 18:07 Atbildēt
vvispār
Protams, ka tā bija okupācijas diena.
30.oktobris, 18:07 Atbildēt
RRaimonds
Tikai to Latvijai sagādāja ASV un Anglija
30.oktobris, 20:03 Atbildēt
kkrievs LV pilsonis
Latvijai okupāciju 1940.gadā un vēlāk no 1945.-1991.gadam sagādāja Krievijas krievi, kuri tobrīd darbojās zem PSRS vārda.
31.oktobris, 11:52 Atbildēt
BBobs
Interesanti ,vai tad Rīga netika atbrivota no hitleriešu ordām ?! Varbūt vajadzetu versties drosibas dienesta par ilgām pec hitlera režīma , vai te nav nostaļgija pec dargajiem ss vafen un sonderkomando ?
30.oktobris, 18:21 Atbildēt
iinteresani
ir tas,ka Rīga netika atbrīvota,jo hitleriešu ordu ,atbrīvotājiem ienākot,Rīgā vienkārši nebija.Ko nu?nostalģija drīkst būt tikai pēc lielā bērnu drauga un skolotāja Staļina režīma.?vai ne?Vajag taču kā ulbergam-priedītim norādīt tiem nevērtīgajiem latviešiem viņu vietu.Lai žūst un daudz neklepo.
30.oktobris, 18:28 Atbildēt
IIgo
ja tu bēdz no manis, kurš ir no tevis atbrīvojis teritoriju? Mazgadigie, zombētie pajolīši!
31.oktobris, 6:34 Atbildēt
nneesmu
ne zombēts,ne mazgadīgs.Redzēju tukšo Rīgu savām acīmPats esi zombēts,muļķīt.Ja esmu aizmucis,tad nekādas atbrīvošanas pūles nav jāveic.Vajag saukt lietas īstajos vārdos-Rīgas otrreizēja okupācija pēc sabiedroto uzvaras.
31.oktobris, 11:31 Atbildēt
vvispār
It kā atbrīvoja un uzreiz okupēja.
30.oktobris, 19:09 Atbildēt
nness
Vislabāk būtu to pieminekli uzdāvināt Maskavai - lai svin tur!
30.oktobris, 18:37 Atbildēt
IIgo
vislabāk tev vākties pie dārgajiem tev jeņķiem
31.oktobris, 6:39 Atbildēt
ppasaki paldies
tiem dārgajiem jeņķiem,ka viņi Maskavai palīdzēj uzvarēt tā saucamajā lielajā tēvijas karā.Esi gan tu nepateicīgs,Bez tevis nīstajiem jeņķiem nekāda uzvara kremlītim nespīdētu.
1.novembris, 11:33 Atbildēt
dde Soto
zinaam tos "atbriivotaajus'"... Tipa mongolji-tataari "atbriivoja" civilizeetu Eiropas tautu no huņņiem [ smiin ]
30.oktobris, 18:39 Atbildēt
RRaimonds
Tu šodien esi dzīvs tikai pateicoties tam, ka tevi atbrīvoja.
Saproti?
30.oktobris, 19:58 Atbildēt
nnē nesaprotu
Visi mani daudzie radi tika atbrīvoti no zemes un citiem īpāsumiem,taču nacisti uzreiz atdeva saimniekiem viņu zemes,no kurām sarkanie latviešu fiksi atbrīvoja otrreiz un izdalīja nejēgām un dzērājiem,kas nemācēja un negribēja strādāt.
1.novembris, 11:39 Atbildēt
kkrievs pilsonis
Bet kāpēc krievi kopīgi ar vāciešiem uzsāka 2.Pasaules karu un iesākumā 1939.gadā saplosīja Poliju? Ja krievi ar vāciešiem nebūtu uzsākuši karu, tad nevienu nebūtu jāatbrīvo!
30.oktobris, 22:54 Atbildēt
IIgo
pirmkārt, nebija krievu, bet bija PSRS. Nur bija 12 dažādas republikas. Mācies, pajoliņ, vēsturi. Otrkārt, PSRS neuzsāka karu. Mācies vēsturi!
31.oktobris, 6:41 Atbildēt
kkrievs LV pilsonis
mēslam igo, kurš vilto vēsturi atgādināšu vēlreiz - To noziedzīgo PSRSu izveidoja krievi. PSRS bija krievu valsts un zem vārda PSRS darbojās Krievijas impērija. Krievi pārējās tautas noziedzīgajā PSRS iekļāva ar spēku un izveidoja tautu cietumu. Tagadējā Krievija ir PSRS mantiniece un tagadējā Krievija ir PSRS jeb Krievijas impērijas turpinājums jaunā formā.
31.oktobris, 9:34 Atbildēt
ppareizi
Un pēc tautu cietuma/kā paši to sauca-soveskij lagerj/izveidošanas dziedāja -sojuz ņerušimij sovetskih respubļik naveki sploķila veļikaja Rusj/Mācies pats vēsturi,idiot!
31.oktobris, 11:35 Atbildēt
OOtto
Es nesen tikos un runaju ar sievieti kura 3 gadu vecumā kopā ar vecako masu un māti bija bijusi musu draugu hitleriesu koncentracija nometnē kā vinus ,bernus spidzinajusi musu sabiedroto hitleriesu daktere , māsa esot nomirusi viņa ,trisgadigs berns atceras kā daktere mazos bernus plikam kajam vedusi staigat pa sniegu ,ka ar lielu sprici ņemusi no mucas ledainu ūdeni un spricejusi mazajiem berniem ausies ... Man palika slikti klausities un es sapratu es tadus hitleriešus ,fasistus un vinu lidzskrejejus nogalinatu nedomajot , tadi mesli bija tie musu sabiedrotie , lai jus visi noladeti hitleriesu padauzas !
30.oktobris, 19:09 Atbildēt
kkrievs pilsonis
1939.gadā hitleriešu draugi un līdzskrējēji bija krievi. Paskaties kopīgo militāro parādi, kur kopā soļo krievu un vāciešu karavīri pēc kopīgās Polijas saplosīšanas un okupēšanas.
Par latvisku Latviju bez krievu un vācu okupācijas varām!
30.oktobris, 22:53 Atbildēt
IIgo
no kurienes uzradās kaut kadi latvieši? Nu, ja vienīgi tos kaut ka makslīgi izveidoja vācu hercogi un baroni, lai tie viņiem kalpotu. Pastudē isto vēsturi no pirmssakumiem! Kurši, zemgaļi, sēļi, līvi, latgaļi. Palikuši vien latgaļi, kuriem ir sava valoda, kultūra!
31.oktobris, 6:45 Atbildēt
kkrievs LV pilsonis
Un kas ir krievi? Pārkrievoti balti, pārkrievoti somugri un pārkrievoti tatāri. Krievi drīzāk ir lingvistiska grupa un nevis tauta ar vienu asni.
Un mācies vēsturi - senatnē par latviešiem sauca latgaļus. Mūsdienās Vidzemes latgaļu valoda ir Latvijas valsts valoda.
31.oktobris, 11:45 Atbildēt
SShadowVoice
Nu bet loģiski! Latvieši tak bija mēmā sajūsmā par 3.Reihu un tā idejām ;)
Patiesi naciķi ir slimi ļaudis.
30.oktobris, 19:23 Atbildēt
kkrievs pilsonis
Naciķus meklē Krievijā un nevis Latvijā! Vislielākais naciķis ir tavs putins huilo un tie deģenerāti, kuri jūsmo par staļinu.
30.oktobris, 22:50 Atbildēt
IIgo
tev Putins prsonīgi iekoda? Izveidoja par zombiju?
31.oktobris, 6:46 Atbildēt
ppats esi slims
Tev taču pagaidām ar likumu nav aizliegts svinēt to mistisko "Rīgas atbrīvošanu" un piedzerties un izālēties 9.maijā.svini taču uz nebēdu!vari brīvi izpausties gan 13.oktobrī,gan 9.maijā,bet redz vienalga nav labi.Jāgānās.Brīvība nepatīk riebeklīšiem.Laikam vajag vēl valsts svētkus ieviest un nedēļu brīvdienu,bet arī tad nebūs labi.
31.oktobris, 12:20 Atbildēt
RRaimonds
Šiem NAcistiem būtu gan jazina .. ka Latvijas okupācija sākās 1945 gadā .. kad Jaltā PSRS .. ASV ...un Anglija parajstīja vienošanos par Latvijas iekļaušanu PSRS sastāvā ..
Tā ka nav nekāda pamata tagad vēkšķēt uz Krieviju.
30.oktobris, 19:57 Atbildēt
MMūsu draugi
Tieši tā ,latvijas okupacija sākās Jaltā kad asv kroplis un angļu dzerajs uzdavinaja latviju džugašvilli !
30.oktobris, 20:36 Atbildēt
kkrievs pilsonis
To noziedzīgo PSRSu izveidoja krievi. PSRS bija krievu valsts un zem vārda PSRS darbojās Krievijas impērija. Tagadējā Krievija ir PSRS mantiniece un PSRS jeb Krievijas impērijas turpinājums jaunā formā.
30.oktobris, 20:40 Atbildēt
ttu labāk
vienreiz noskaidro,kas ir nacists.Neviens,absolūt neviens latvietis nekad nav bijis nacists,jo nacionālsociālistiskajā partijā uzņēma tikai vāciešus.Latvijā jeb t.s. Ostlandē kara laikā atradās tikai vācu izcelsmes nacisti.Un arī šodien tev būtu skaidrā dienas laikā ar kabatas prožektoru jāmeklē Latvijā kāds cilvēks ar nacistiskiem uzskatiem.Viens tāds,tiesa gan,bija,bet ir jau sen miris,bet arī viņš nevarēja būt un nebija tās partijas biedrs.Tikai atbalstītājs.Latviešiem ļoti nepatīk nekādi okupanti.lai viņi būtu,kas būdami.Par NA dēvēšanu par nacistiem var iedzīvoties tiesas darbos.Nevajag mūždien tās blēņas atkārtot,jo vienreiz var "uzrauties",ja kādai partijai šie murgi apniks.Un tad tiesā vajadzēs pierādīt,ka kādā partijā ir nacisti.
1.novembris, 11:52 Atbildēt
RRussia
Cik jauki, hazāržīdu komunisti paslēpušies aiz TB/LNNK-VL maskas tēlo uberpupermegagiga nacionāļus.
30.oktobris, 20:06 Atbildēt
SSecinājums
Es esmu dzīvs pateicoties tam, ka mani vecāki Sibīrijā izdzīvoja, bet 5 no manien radien nobeidza krievu okupanti tepat Stūra mājā. Raimond, esiet nolādēts!!!!
30.oktobris, 20:10 Atbildēt
IIgo
tavus vecākus uz Sibīriju aizsūtīja tie paši latvieši! Ja kas, Sarkanie latviešu strēlnieki, nevis mistiskie krievi!
31.oktobris, 6:48 Atbildēt
kkrievs LV pilsonis
Ja krievi 1939.gadā kopā ar vāciešiem nebūtu iesākuši 2.Pasaules karu un nebūtu iepriekš parakstījuši Molotova-Ribentropa paktu, ja krievi 1940.gadā nebūtu okupējuši Latviju - tad neviens latviešus uz Sibīriju nesūtītu!
31.oktobris, 11:47 Atbildēt
vviedoklis
2.Pasaules karu uzsāka krievi kopā ar vāciešiem. Sākumā šie bija sabiedrotie, bet vēlāk sāka karot savā starpā. Vācieši sodu saņēma, bet krievi par šo noziegumu joprojām nav tiesāti.
30.oktobris, 20:35 Atbildēt
IIgo
studē vēsturi, pamuļķi!
31.oktobris, 6:49 Atbildēt
ppensionārs sv
Smadzeņu skalošana ar zombēšanas piedevu. Apvienība politgrupējums) NA, JAU vāc 'pamuļķīšu' vēlētāju balsis kuriem pat piemaksāt nevajadzēs! Savās politiskajās un arī finansiālajās interesēs. // Esmu bezpartejisks!//
30.oktobris, 21:08 Atbildēt
kkrievs pilsonis
NA intereses ir manas intereses! Manas politiskās un finansiālās intereses saskan ar NA interesēm. Par latvisku Latviju!
30.oktobris, 21:29 Atbildēt
IIgo
no kurienes nu, tāds latvietis, uzrasies? Vel reizi: kurši, zemgaļi, līvi, sēļi, latgaļi. Naca vācieši, poļi-leiši, zviedri, krievi. Kur ir latvieši??? Ja kas esmu latgalis. Mēs esam saglabajuši savu valodu, savu kultūru. Tāpēc esam latgaļu tautu. No kurienes tu uzradies, nacionālist?
31.oktobris, 6:52 Atbildēt
LLīvs
Tu naasi nikaids latgaļs! I latgali nav tauta - jī ir, beja i byus latvīši! Eisti latgali ir pret rusifikāceju, ir pret putinu huilo i jā - eistī latgali ir latvīšu tautys nacionalisti, kuri atbolsta deokupaceju i dekolonizaceju!
31.oktobris, 9:32 Atbildēt
EESMAIJA
Manuprāt, lielāku apdraudējumu nācijai un valstij rada izglītības reformatori un milzīgā nabadzība, kādā dzīvo liela daļa Latvijas iedzīvotāju. Vai par šie jautājumi neietilpst NA interešu lokā? Vai nācijas veselība ,izglītība un dzīvotspēja nebūtu svarīgāka par bakstīšanu uz krievu pusi. Lai viņi svin, tas nevienam neko ļaunu neatnesīs, bet ka - kā ārsti saka - cilvēki mirst nesaņemot palīdzību un tūkstošiem bērnu, kas neiet skolā , veidos sen aizmirstu analfabētu slāni - tā ir katastrofa!!!! Es pateikšu, ko es domāju - jūs NA esat īsti draņķi un tas partijas nosaukums tiek apkaunots ar jūsu esību jau kurā Saeimā un valdībā.
30.oktobris, 22:01 Atbildēt
kkrievs pilsonis
Kā tas ir, lai svin? Karu izraisīja krievi kopā ar vāciešiem? Un ko krievi svinēs? Uzvaru karā, kuru paši izraisīja? Tur jābūt slimam, lai kaut ko tādu svinētu!!!
30.oktobris, 22:48 Atbildēt
NNA ej NAH
Šitie domā, ka zem Ādolfa viņiem klātos labāk. Droši vien. Ja nebūtu izvārīti ziepēs ...
30.oktobris, 22:24 Atbildēt
kkrievs pilsonis
Un naturalizētie okupanti domā, ka zem Putina Huilo Latvijai klātos labāk.
30.oktobris, 22:46 Atbildēt
IIgo
kur tu teritorija, kuru sauc par Latviju, redzi Putinu???
31.oktobris, 6:53 Atbildēt
kkrievs LV pilsonis
Putinu huilo var redzēt bildītē, kas piestiprināta pie Latvijā esošās Krievijas vēstniecības sienas. Pa logu var redzēt, ka vēstniecības darbiniekiem gan putins huilo, gan viņa politika un viņa pastrādātie noziegumi pret cilvēci ļoti riebjas. Prieks, ka arī Krievijas krievos aug nepatika pret putinu huilo.
31.oktobris, 11:50 Atbildēt
PPutins
Tur piedalījās skolnieki!!!!!.Un kurš vēl mēģinās man iestāstīt,ka tie krievu virodki,kas izlīdīs pa pa krieveņu pīzdām,būs lojāli Latvijai,pēc automātiskā pilsonības piešķiršanas???!!!Viņus jau no skolas gadiem apzināti mācīs nīst latviju un priecāties par visu ļauno,ko krievi latvijai nodarījuši.Tos krievu skolotājus vajadzētu par to pielikt pie uzvaras pieminekļa sienas un nomētāt ar akmeņiem!
31.oktobris, 13:00 Atbildēt