Rosļikovs: Atsaukšana no Līdzfinansējuma piešķiršanas komisijas vadības ir Ušakova atriebība

 
©f64

No "Saskaņas" izslēgtā Rīgas domes deputāta Alekseja Rosļikova atsaukšana no Līdzfinansējuma piešķiršanas komisijas priekšsēdētāja amata, pēc viņa paša domām, ir sīks "Saskaņas" huligānisms, kas balansē uz tiesiskuma robežas.

Rosļikovs apgalvoja, ka nav lūdzis sevi atcelt no minētā amata, kā arī "Saskaņas" frakcija viņu par šādiem plāniem neesot informējusi. Tāpat neviens viņu neesot aicinājis izteikties komitejā, kur šis lēmums pieņemts.

"Manuprāt, tas ļoti labi raksturo veidu, kādā Nils Ušakovs (S) remdē savas slāpes pēc atriebības - caur šādiem aizmuguriskiem gājieniem. Es izvērtēšu jautājuma tiesisko daļu ar saviem juristiem un pieņemšu tālāko lēmumu par iespējamo rīcību," sacīja deputāts.

Kā ziņots, Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja vakar atcēla deputātu Rosļikovu no Līdzfinansējuma piešķiršanas komisijas priekšsēža amata.

Rosļikova vietā tikmēr tika iecelts deputāts Artūrs Hroļenko (S). Šādu deputātu rotāciju rosināja "Saskaņas" frakcija.

Rosļikovs ir viens no četriem deputātiem, kurš pirms pāris nedēļām tika izslēgts no "Saskaņas", tai skaitā tās domes frakcijas. Visi izslēgtie domnieki jau ir izveidojuši savu "Neatkarīgo deputātu frakciju", taču neviens no viņiem Finanšu komitejas sastāvā nav.

Līdzfinansējuma piešķiršanas komisija izvērtē daudzdzīvokļu māju iesniegumus pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanai dažādiem ēku remontdarbiem. Rosļikovs šo komisiju vadīja kopš tās dibināšanas - no 2017.gada.

 

Rīgas namu pārvaldnieks