Ja Ušakovs vai Ameriks iekļūs EP, par domes deputāti kļūtu Jermoloviča

 
©Ilze Zvēra/ F64 Photo Agency

Ja Rīgas domes deputāti Nils Ušakovs (S) vai Andris Ameriks (GKR) tiks ievēlēti Eiropas Parlamentā, par Rīgas domes deputāti varētu kļūt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētā Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča (GKR), šodien Rīgas domes sēdē pauda deputāts Viesturs Zeps (LA).

Arī Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka nākamā "aiz svītras" uz Rīgas domes deputāta amatu no "Saskaņas"/"Gods kalpot Rīgai" bloka tiešām būtu Jermoloviča.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki 13.maija rītā ieradās RTAB un Rīgas domes telpās, lai veiktu kratīšanu kriminālprocesā, kas ierosināts pret RTAB amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu, viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu.

KNAB informēja, ka ilgstoša un apjomīga darba rezultātā, analizējot iegūto informāciju, 5.aprīlī tas sācis kriminālprocesu pret RTAB amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu.

Līdz šim KNAB aizturējis Jermoloviču un RTAB biroja vadītāju Ingunu Priedīti.