TOP 9 Rīgas foršākie vasaras dārzi un kafejnīcas

Vasara ir laiks, kad alus šķiet gardāks, kafija - stiprāka, bet saldējums - veldzējošāks, ja to visu baudi zem koša saules sarga, ar jūlija brīzi matos. Tātad šoreiz - par Rīgas vasaras dārziem un kafejnīcām, kuros ir atrodams kaut kas nedaudz vairāk par pieklājīgu apkalpošanu un jauku skatu.

restoriga.com

"Labais krasts", Anglikāņu iela 5

Katru gadu arvien neatgriezeniskāk top skaidrs, ka Vecrīgas krogu un krodziņu cenas ir nolēmušas skrieties ar Parīzes un Briseles cenrāžiem. Kas, savukārt, nozīmē, ka vecpilsētas vasaras dārzos arvien nospiedošāka kļūst tūristu klātbūtne, iekams vietējā publika izvēlas saviem maciņiem mazāk traumatiskas atpūtas vietas. Un tomēr. Ja paiesiet tikai dažus soļus nostāk ko "superdārgā" Doma laukuma un ekskluzīvā Pils laukuma, atradīsiet vietu, kas jums ļaus baudīt vasaras dārza burvību saudzīgi budžetam, estētiski prātam un romantiski dvēselei. Vasaras dārzs "Labais krasts" ir paslēpies Anglikāņu baznīcas pakājē un piedāvā saviem apmeklētājiem burvīgu skatu uz Daugavu. Patiesu šarmu un patīkamu pavēni vasaras dārzam piešķir arī vecā mežābele, kas te aug jau gadu desmitiem un augusta nogalēs bārsta sulīgus ābolus tieši jums klēpī. Bet romantiski noskaņotiem ļaudīm noteikti patiks iespēja ienākt vasaras dārzā ne vien pa "parādes durvīm", bet arī pa nelielām, tik tikko pamanāmām kāpnītēm krastmaalas mūra sienā. Ne mazāk jauks pārsteigums ir arī draudzīgās cenas (cik, nu, Vecrīgā tas vispār ir iespējams), kā arī mazais tūristu skaits.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Latvijā

Valdība otrdien atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) priekšlikumu izmaksāt SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" (EDzL) projekta avansa maksājumu 13,31 miljona eiro apmērā Rīgas Centrālās stacijas dienvidu daļas būvdarbiem, lai uzsāktu būvmateriālu pasūtīšanu ar ilgāku piegādes laiku un novērstu riskus nepabeigt projekta īstenošanu līdz 2026.gada 31.augustam.

Svarīgākais