VIDEO. Apsēstā krastmala: 2 gadu laikā 2 auto iebrauc Daugavā

© Ekrānuzņēmums

Sestdienas vakarā Daugavā iebraukušais auto nav pirmais šāds negadījums Rīgā. Arī pirms diviem gadiem auto ieripoja Daugavā.

2022. gada 15. aprīlī 11.novembra Krastmalā novietotā automašīna Daugavā lēnām ieripoja no tuvējās stāvvietas. Pārskatot videonovērošanas ierakstus, secināts, ka automašīna stāvēšanai bija novietota aptuveni desmit minūtes pirms incidenta - pēc novietošanas stāvvietā no automašīnas izkāpuši divi cilvēki, kuri devušies Vecrīgas virzienā. Vairāk par notikušo šeit.

Savukārt 2012. gada 24. maijā Zaķusalā pie Salu tilta kāds auto kļuva nevadāms un iebrauca Daugavā. Auto nogrima, bet pasažieriem brīnumainā kārtā izdevās izpeldēt pa vaļā atvērtajiem mašīnas logiem. Vairāk šeit.

Portāls NRA jau rakstīja, ka sestdienas vakarā šobrīd nenoskaidrotu apstākļu dēļ vieglā automašīna iebrauca Daugavā. Vairāk šeit.

Latvijā

Šī gada 4.jūlijā stājās spēkā Tieslietu ministrijas izstrādātie grozījumi Krimināllikumā, kas pastiprina atbildību ar vardarbību saistītiem noziegumiem pret tuviniekiem. Policija atgādina, ka par šādu noziedzīgu nodarījumu varēs sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem.

Svarīgākais